Best Western Plus Hotel powstanie na warszawskim Wawrze

2019-05-08 10:25
Best Western Hotel
Autor: Marzena Sarniewicz Best Western Hotel ma być gotowy w 2020 roku

Best Western Plus Hotel Warsaw budowany jest na działce przy ulicy Kosmatki 8/10, tuż przy wjeździe na Most Siekierkowski. Właścicielem obiektu jest spółka V Invest. Dowiedz się kiedy podróżni będą mogli zatrzymać się w nowym Best Western Plus Hotel.

Best Western Hotel
Autor: materiały prasowe Best Western Hotel powstaje w warszawskim Wawrze

Best Western Plus Hotel - jaki będzie?

W nowym hotelu Best Western Plus Hotel goście będą mogli korzystać ze stu bogato wyposażonych pokoi. Za ich aranżację odpowiedzialne jest biuro projektowe Tremend. Poza pokojami, w tym 7-kondygnacyjnym budynku będą również: zaplecze konferencyjne, restauracja, bar oraz strefa przeznaczona do pracy co-workingowej, salon odnowy biologicznej i fitness. Oprócz obiektu hotelowego w kompleksie powstanie budynek przeznaczony na powierzchnie biurowe typu open-space o powierzchni ok. 4000 m².

Hotele w Warszawie są coraz bardziej potrzebne. W związku z tym, że Warszawa to jednak przede wszystkim stolica biznesu, a nie turystyki, Best Western Plus świetnie wpisuje się w zapotrzebowanie na tego typu inwestycje w stolicy. Hotel ma być dobrą bazą wypadową zarówno dla osób podróżujących rekreacyjnie, jak i gości biznesowych.

Best Western Plus Hotel - trwa budowa

Aktualnie na placu budowy Best Western Plus Hotel trwają roboty budowlane. Generalnym wykonawcą jest firma Construction Management FineTech Construction. Za nowoczesną bryłę budynku i wyjątkową fasadę, wykonaną głównie z płyt granitowych, odpowiedzialni są projektanci z Pracowni Projektowej ARCHMO. 

Kiedy otwarcie Best Western Plus Hotel Warsaw?

Zgodnie z zapowiedziami hotel Best Western Plus ma być gotowy już pod koniec 2020 roku.

Jak dojechać do Best Western Plus Hotel?

Best Western Plus Hotel Warsaw powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Siekierkowskiej i Wału Miedzeszyńskiego, co zapewnia dobrą komunikację z innymi dzielnicami stolicy i szybki dojazd do trasy wylotowej z Warszawy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej