Best Western Plus Hotel powstanie na warszawskim Wawrze

2019-05-08 10:25
Best Western Hotel
Autor: Marzena Sarniewicz Best Western Hotel ma być gotowy w 2020 roku

Best Western Plus Hotel Warsaw budowany jest na działce przy ulicy Kosmatki 8/10, tuż przy wjeździe na Most Siekierkowski. Właścicielem obiektu jest spółka V Invest. Dowiedz się kiedy podróżni będą mogli zatrzymać się w nowym Best Western Plus Hotel.

Best Western Hotel
Autor: materiały prasowe Best Western Hotel powstaje w warszawskim Wawrze

Best Western Plus Hotel - jaki będzie?

W nowym hotelu Best Western Plus Hotel goście będą mogli korzystać ze stu bogato wyposażonych pokoi. Za ich aranżację odpowiedzialne jest biuro projektowe Tremend. Poza pokojami, w tym 7-kondygnacyjnym budynku będą również: zaplecze konferencyjne, restauracja, bar oraz strefa przeznaczona do pracy co-workingowej, salon odnowy biologicznej i fitness. Oprócz obiektu hotelowego w kompleksie powstanie budynek przeznaczony na powierzchnie biurowe typu open-space o powierzchni ok. 4000 m².

Hotele w Warszawie są coraz bardziej potrzebne. W związku z tym, że Warszawa to jednak przede wszystkim stolica biznesu, a nie turystyki, Best Western Plus świetnie wpisuje się w zapotrzebowanie na tego typu inwestycje w stolicy. Hotel ma być dobrą bazą wypadową zarówno dla osób podróżujących rekreacyjnie, jak i gości biznesowych.

Best Western Plus Hotel - trwa budowa

Aktualnie na placu budowy Best Western Plus Hotel trwają roboty budowlane. Generalnym wykonawcą jest firma Construction Management FineTech Construction. Za nowoczesną bryłę budynku i wyjątkową fasadę, wykonaną głównie z płyt granitowych, odpowiedzialni są projektanci z Pracowni Projektowej ARCHMO. 

Kiedy otwarcie Best Western Plus Hotel Warsaw?

Zgodnie z zapowiedziami hotel Best Western Plus ma być gotowy już pod koniec 2020 roku.

Jak dojechać do Best Western Plus Hotel?

Best Western Plus Hotel Warsaw powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Siekierkowskiej i Wału Miedzeszyńskiego, co zapewnia dobrą komunikację z innymi dzielnicami stolicy i szybki dojazd do trasy wylotowej z Warszawy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej