Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje komercyjne

Wiecha na Galerii S w Siedlcach. Trwają prace wykończeniowe

Tagi:
Centrum handlowe
,
Galeria handlowa
,
galeria S
,
galeria Siedlce
,
Konstanty Strus
,
Siedlce

Zakończono konstrukcję nowej Galerii S w Siedlcach i rozpoczęto prace wykończeniowe. Symbolicznym zakończeniem prac konstrukcyjnych była uroczystość zawieszenia wiechy na budynku galerii, która odbyła się 14 grudnia 2012. Otwarcie Galerii S planowane jest na IV kwartał 2013 roku. Inwestorem jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus.

Fot.: Foto Zarzycki

W uroczystości wzięli udział: Wojciech Kudelski, Prezydent Miasta Siedlce oraz Piotr Karaś, Przewodniczący Rady Miasta. Uroczystego poświęcenia budynku w stanie surowym dokonał Proboszcz Parafii Katedralnej w Siedlcach Ks. Prałat Eugeniusz Filipiuk. Na uroczystości obecni byli również przedstawiciele najemców, mediów branżowych i lokalnych, a także inwestorzy oraz firmy związane z procesem inwestycyjnym.
– Uroczystość zawieszenia wiechy na Galerii S jest dla nas ważnym etapem w procesie budowy – mówił Konstanty Strus – inwestor obiektu – To symboliczne zakończenie prac konstrukcyjnych i rozpoczęcie prac związanych z instalacjami i wykończeniem wnętrz. Cieszymy się że udało się zakończyć ten etap budowy zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem.

Przeczytaj także: Podstawą sukcesu trafny wybór lokalizacji - rozmowa z Konstantym Strusem

Galeria S powstaje u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wojskowej, w ścisłym centrum Siedlec. Miejsce to ma bogate tradycje handlowe, min. dzięki funkcjonującej od wielu lat galerii handlowej, również zrealizowanej  przez Przedsiębiorstwo Budowlane Konstantego Strusa. Nowa Galeria S będzie zintegrowana z istniejącą galerią, a także z zabytkowym budynkiem banku.

Największe centrum handlowe w regionie

Całkowita powierzchnia najmu obiektu wyniesie 34 000 m2 czyniąc go tym samym największym i jedynym centrum handlowym w mieście i regionie. W ofercie centrum znajdzie się ponad 150 sklepów i punktów usługowych, m.in. supermarket Stokrotka, H&M, kino Helios, marki grupy LPP:Reserved, Mohito,Sinsay, Cropp Town, House, Home &You oraz CCC, Rossmann, Adidas, Nike, Puma, Wrangler, Levis, McDonalds, Coffee Club, Grycan, Kebab, jubiler Yes i inni. Klienci będą mieli do dyspozycji 850 miejsc parkingowych.

Otwarcie w IV kwartale 2013 roku

Otwarcie Galerii S planowane jest na IV kwartał 2013 roku. Inwestorem i generalnym wykonawcą Galerii S jest siedlecka firma Konstantego Strusa. Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus to firma deweloperska działająca na polskim rynku od ponad 20 lat i specjalizująca się budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym. Firma realizuje obecnie dwie inwestycje o charakterze handlowym: Galerię S w Siedlcach oraz Galerię Jurowiecką w Białymstoku, a także kilkanaście inwestycji o charakterze mieszkaniowym. Autorem obiektów jest firma architektoniczna Bulak Projekt. Za komercjalizację Galerii S w Siedlcach oraz Galerii Jurowieckiej w Białymstoku odpowiada firma Aspenn.

Uroczystość zawieszenia wiechy w Galerii S w Siedlcach
Uroczystość zawieszenia wiechy w Galerii S w Siedlcach
Fot.: Foto Zarzycki

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: