Polnord-Dom nie tylko w Trójmieście

2007-05-29 13:43

Na warszawskim Mokotowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego i w pobliżu Belwederu, przy ul. Lądowej, powstaje Villa Jantar.W czteropiętrowym budynku znajdzie się 17 apartamentów o powierzchni od 53,7 do 143,5 m2.

W podziemnym garażu przewidziano 20 miejsc postojowych, na dachu powstanie ogród. Budynek będzie ogrodzony i monitorowany przez całą dobę.
Prestiżowa lokalizacja budynku idzie w parze z ciekawą, ale prostą w swoim wyrazie architekturą, solidnym projektem techniczno-materiałowym oraz spełnieniem wszelkich zaostrzonych kryteriów ekologicznych. Autorem projektu jest Grupa 5 sp. z o. o., generalnym wykonawcą - Polnord SA z Gdańska.
Villa Jantar zostanie oddana do użytku pod koniec 2004 roku.

Kolejną warszawską inwestycją spółki jest "Dom Morski", który powstaje u zbiegu ulic Bukowińskiej, Domaniewskiej i Puławskiej.
Budynek będzie miał 11 kondygnacji, w tym dwie podziemne, w których będą garaże. Większość , bo ok. 70 proc. mieszkań to mieszkania jedno- i dwupokojowe. Owalna bryła budynku pozwoli na optymalne doświetlenie większości mieszkań.

Polnord-Dom realizuje także kilka inwestycji w Trójmieście. W Gdańsku powstają dwa osiedla: osiedle "Pomarańczowe" i osiedle "Wilanowska".
Pierwsze z nich to zespół małych, jednopiętrowych domów, w których wielkość mieszkań wynosi od 30 do 110 m. kw. Można je łączyć w pionie i w poziomie. Budynki mają podziemne garaże i użytkowe poddasza.
Osiedle "Wilanowska" to kompleks budynków wielorodzinnych w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. W 2003 roku wprowadzili się tam pierwsi mieszkańcy. Osiedle jest realizowane etapami; pierwszy obejmuje ok. 190 mieszkań. Osiedle będzie rozbudowane, w niskich trzypiętrowych domach powstaną mieszkania o powierzchni od 30 do prawie 100 m. kw. powierzchni.

W dolinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdyni - Pustkach Cisowskich powstaje osiedle "Wiklinowa".
Jest to zespół sześciu jednoklatkowych, pięcio- i sześciopiętrowych domów z podziemnymi garażami. Zakończenie pierwszego etapu realizacji tej inwestycji zaplanowano na trzeci kwartał bieżącego roku.

"POLNORD-DOM" Sp. z o. o. jest firmą deweloperską wyodrębnioną w 1997 r. z POLNORDU SA. Od 2000 roku ma Certyfikat Dewelopera- ostatnio jego ważność została przedłużona do 2006 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej