PTB Nickel zbuduje halę produkcyjną dla firmy Metpol

2010-04-22 16:39

W kwietniu br. Przedsiębiorstwo Techniczno-Budowlane Nickel rozpoczęło realizację najnowszej inwestycji firmy Metpol, producenta profili do suchej zabudowy. W podpoznańskim Suchym Lesie w ciągu niespełna 9 miesięcy spółka ma zbudować nowoczesną halę produkcyjną wraz z towarzyszącą jej infrastrukturą zewnętrzną.

W marcu 2010 r. firma PTB Nickel podpisała umowę na budowę hali produkcyjnej w Suchym Lesie. Firma pokonała 17 oferentów i wygrała przetarg ogłoszony przez spółkę Metpol, producenta kompletnych rozwiązań do systemów suchej zabudowy.
Jako generalny wykonawca PTB Nickel odpowiada za wybudowanie obiektu, roboty instalacyjne oraz zagospodarowanie terenu wokół nowej hali. Prace budowlane rozpoczęły się w I połowie kwietnia 2010 roku. Koszt inwestycji, która ma zostać zrealizowana w ciągu 36 tygodni, oszacowano na ponad 4,5 mln zł.

WYWIAD z Dagmarą Nickel, prezesem Nickel Technology Park Poznań i Nickel Development - TUTAJ

Obiekt firmy Metpol to kolejny zakład produkcyjny budowany przez PTB Nickel. W swojej 19-letniej działalności spółka była wykonawcą fabryk, hal produkcyjnych i produkcyjno-magazynowych. W ostatnich latach firma zrealizowała inwestycje dla tak znaczących w swoich branżach producentów, jak m.in. Hochland, Baxters, Inline, Nordenia, BASF czy Europoles.

ZOBACZ KONIECZNIE - inwestycję Nickel Development w Poznaniu!


PTB Nickel Sp. z o. o. od prawie 19 lat z sukcesem funkcjonuje na rynku budowlanym w Polsce. Jako generalny wykonawca firma zrealizowała ponad 80 inwestycji na terenie całego kraju. Spółka buduje obiekty mieszkaniowe, przemysłowe, biurowe, sportowe oraz użyteczności publicznej. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in. w 2009 r. zdobyła tytuły “Lidera Polskiego Biznesu”, “Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” oraz “Gazeli Biznesu”.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej