Lotnisko w Świdniku, dworzec Gdynia Główna, stadion w Radomiu - zobacz obiekty referencyjne Pipelife Polska

2013-01-29 14:54
Katowice Pyrzowice
Autor: GTL SA

Budowa lotniska w Świdniku zakończyła się w 2012 roku. Nowy terminal o powierzchni 11 000 mkw. składa się z trzech skrzydeł. Jego centralnym punktem jest hala odlotów ze strefą odprawy bagażowo-biletowej. Nowy terminal jest w stanie przyjąć milion pasażerów rocznie. W 2012 roku zakończyła się również modernizacja dworca w Gdynii, który odzyskał swój historyczny charakter, a także został przystosowany do współczesnych wymogów obsługi podróżnych. Lotnisko w Świdniku i Dworzec Gdynia Główna to inwestycje, na które firma Pipelife Polska dostarczyła systemy instalacyjne.

Pipelife Polska dostarcza systemy instalacyjne z tworzyw sztucznych na inwestycje w całej Polsce. Wśród obiektów referencyjnych firmy są budynki biurowe, obiekty sportowe, lotniska, dworce i infrastruktura drogowa. Zobacz obiekty, na które Pipelife Polska dostarczyła rury drenarskie, polipropylenowe i systemy kanalizacji zewnętrznej:

System skrzynek rozsączających Stormbox firma Pipelife dostarczyła na Lotnisko w Modlinie, Park Naukowo-Technologiczny w Sosnowcu i Halę magazynową Refleks w Białymstoku. Drenaż z polipropylenu został wprowadzony na obiektach takich jak: Węzeł Karczemki i Obwodnica Gdańska. Pozostałe realizacje, na których zostały zastosowane produkty firmy Pipelife to m.in.: PGE Arena Gdańsk, Poleczki Business Park, Morski Park Handlowy, Stadion żużlowy w Gorzowie, Termy Maltańskie i Filharmonia Gorzowska

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej