Hotel z aquaparkiem. Fabryka Samolotów w Mielnie to nowa inwestycja. Zobacz wizualizacje

2020-12-03 10:59
Hotel z aquaparkiem Fabryka Samolotów Mielno
Autor: Arche Hotele/facebook Wizualizacja hotelu Fabryka Samolotów, który powstanie w zrewitalizowanym hangarze bazy lotnictwa wodnego w Mielnie

Nowy hotel z aquaparkiem Fabryka Samolotów Mielno powstanie w zabytkowym hangarze, pomiędzy jeziorem Jamno, a Bałtykiem. Inwestorem jest spółka Arche. Dowiedz się kiedy powstanie hotel i zobacz pierwsze wizualizacje kompleksu.

Spis treści

  1. Jaki będzie nowy hotel Fabryka samolotów?
  2. Fabryka Samolotów Mielno to nie tylko hotel
  3. Kiedy będzie gotowy hotel Fabryka Samolotów w Mielnie?
  4. Gdzie powstanie hotel z aquaparkiem Fabryka Samolotów?

Fabryka Samolotów w Mielnie to unikalne miejsce, które niebawem zostanie zrewitalizowane. Teren inwestycji obejmuje obszar zabytkowej bazy lotnictwa wodnego o powierzchni ok. 6,5 ha.

Jaki będzie nowy hotel Fabryka samolotów?

W ramach nowej inwestycji w zabytkowym hangarze ma powstać hotel, a pozostała przestrzeń ma być zagospodarowana na pomieszczenia pod funkcje kulturalne, widowiskowe czy sportowe. W budynku znajdować się będzie około 70 pokoi hotelowych, 4 apartamenty z widokiem na morze i jezioro, restauracja oraz sale konferencyjne. W kompleksie powstanie też aquapark o powierzchni 1 700 m².

Fabryka Samolotów Mielno to nie tylko hotel

Oprócz rewitalizacji zabytkowego hangaru inwestor ma w planach budowę budynków apartamentowych z częścią usługową. Inwestycja powstanie w systemie condo, czyli lokale będą wykupowane na własność przez inwestorów, którzy poza prywatną przestrzenią będą mogli korzystać również z części wspólnych obiektu. Przedsprzedaż w już ruszyła. Zainteresowani inwestycją mogą wybierać spośród około 500 pokoi.

Kiedy będzie gotowy hotel Fabryka Samolotów w Mielnie?

Inwestycja w Mielnie ma być gotowa w II kwartale 2022 roku.

Gdzie powstanie hotel z aquaparkiem Fabryka Samolotów?

Nowy hotel z aquaparkiem Fabryka Samolotów Mielno powstanie w zabytkowym hangarze, pomiędzy jeziorem Jamno, a Bałtykiem

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej