Hotel z aquaparkiem. Fabryka Samolotów w Mielnie to nowa inwestycja. Zobacz wizualizacje

Hotel z aquaparkiem Fabryka Samolotów Mielno
Autor: Arche Hotele/facebook Wizualizacja hotelu Fabryka Samolotów, który powstanie w zrewitalizowanym hangarze bazy lotnictwa wodnego w Mielnie

Nowy hotel z aquaparkiem Fabryka Samolotów Mielno powstanie w zabytkowym hangarze, pomiędzy jeziorem Jamno, a Bałtykiem. Inwestorem jest spółka Arche. Dowiedz się kiedy powstanie hotel i zobacz pierwsze wizualizacje kompleksu.

Spis treści

  1. Jaki będzie nowy hotel Fabryka samolotów?
  2. Fabryka Samolotów Mielno to nie tylko hotel
  3. Kiedy będzie gotowy hotel Fabryka Samolotów w Mielnie?
  4. Gdzie powstanie hotel z aquaparkiem Fabryka Samolotów?

Fabryka Samolotów w Mielnie to unikalne miejsce, które niebawem zostanie zrewitalizowane. Teren inwestycji obejmuje obszar zabytkowej bazy lotnictwa wodnego o powierzchni ok. 6,5 ha.

Jaki będzie nowy hotel Fabryka samolotów?

W ramach nowej inwestycji w zabytkowym hangarze ma powstać hotel, a pozostała przestrzeń ma być zagospodarowana na pomieszczenia pod funkcje kulturalne, widowiskowe czy sportowe. W budynku znajdować się będzie około 70 pokoi hotelowych, 4 apartamenty z widokiem na morze i jezioro, restauracja oraz sale konferencyjne. W kompleksie powstanie też aquapark o powierzchni 1 700 m².

Fabryka Samolotów Mielno to nie tylko hotel

Oprócz rewitalizacji zabytkowego hangaru inwestor ma w planach budowę budynków apartamentowych z częścią usługową. Inwestycja powstanie w systemie condo, czyli lokale będą wykupowane na własność przez inwestorów, którzy poza prywatną przestrzenią będą mogli korzystać również z części wspólnych obiektu. Przedsprzedaż w już ruszyła. Zainteresowani inwestycją mogą wybierać spośród około 500 pokoi.

Kiedy będzie gotowy hotel Fabryka Samolotów w Mielnie?

Inwestycja w Mielnie ma być gotowa w II kwartale 2022 roku.

Gdzie powstanie hotel z aquaparkiem Fabryka Samolotów?

Nowy hotel z aquaparkiem Fabryka Samolotów Mielno powstanie w zabytkowym hangarze, pomiędzy jeziorem Jamno, a Bałtykiem

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej