Hotel w Centrum Praskim Koneser

2016-08-09 13:32
Centrum Praskie koneser
Autor: materiał prasowy Hotel powstanie w zrewitalizowanym 5-kondygnacyjnym budynku dawnej destylarni położonej w Centrum Praskim Koneser

Przy ul. Ząbkowskiej w Warszawie zostanie otwarty pierwszy w Polsce hotel marki Moxy. Inwestor – Grupa Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A. podpisał umowę franczyzową z Global Hospitality Licencing. Hotel ma przyjąć gości już w 2017 roku.

Hotel powstanie w zrewitalizowanym 5-kondygnacyjnym budynku dawnej destylarni położonej w Centrum Praskim Koneser. Będzie w nim 141 pokoi oraz 5447 m² powierzchni użytkowej. Lobby zostanie zaprojektowane tak, aby stać się przestrzenią integrującą, z samoobsługowym serwisem cateringowym. Goście będą mogli zaparkować samochody w podziemnym parkingu.

Moxy Hotels to marka należąca do Marriot International. Obecnie sieć liczy 5 hoteli Moxy, a do 2018 roku liczba ta wzrośnie do 18. Poza Warszawą Moxy Hotels zostaną otwarte w Niemczech, Norwegii, Austrii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.
Moxy Hotels na nowo definiują doświadczenia związane z hotelami ekonomicznymi, pozwalając gościom pracować, bawić się, łączyć ze światem za pomocą Internetu i odpoczywać w stylowym otoczeniu. Tworzymy miejsce dla młodych – ale także dla młodych duchem – mieszkańców miast, którzy chcą mieć stały dostęp do sieci internetowej i odkrywać otoczenie, zarówno podróżując w celach biznesowych, jak i dla rozrywki. Dynamiczna i industrialna architektura Konesera doskonale wpisuje się w naszą filozofię” – powiedział Janusz Mitulski, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Marriott International na Europę Środkowo-Wschodnią.

W ramach realizacji kompleksu Centrum Praskie Koneser adaptowane są stare, postindustrialne budynki fabryczne i budowane nowoczesne obiekty harmonijnie wpisujące się w zabytkową zabudowę. W inwestycji powstają powierzchnie handlowe, mieszkalne oraz biurowe (lofty), w tym Campus Warsaw, centrum wsparcia dla start-upów sygnowane przez Google. W Koneserze powstaną również: centrum konferencyjno-eventowe, publiczne place do organizacji wydarzeń społecznych i kulturalnych, a także pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki. Inwestycja jest aktualnie w budowie i zostanie otwarta pod koniec 2017 roku.

Centrum Praskie koneser
Autor: materiał prasowy Moxy Hotels to marka należąca do Marriot International

Nazwa inwestycji: hotel marki Moxy
Lokalizacja: ul. Ząbkowska, Warszawa
Funkcja: hotelowa
Inwestor: Grupa Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A.
Całkowita powierzchnia: 5447 m²
Zakończenie budowy: 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej