Hotel w Centrum Praskim Koneser

2016-08-09 13:32
Centrum Praskie koneser
Autor: materiał prasowy Hotel powstanie w zrewitalizowanym 5-kondygnacyjnym budynku dawnej destylarni położonej w Centrum Praskim Koneser

Przy ul. Ząbkowskiej w Warszawie zostanie otwarty pierwszy w Polsce hotel marki Moxy. Inwestor – Grupa Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A. podpisał umowę franczyzową z Global Hospitality Licencing. Hotel ma przyjąć gości już w 2017 roku.

Hotel powstanie w zrewitalizowanym 5-kondygnacyjnym budynku dawnej destylarni położonej w Centrum Praskim Koneser. Będzie w nim 141 pokoi oraz 5447 m² powierzchni użytkowej. Lobby zostanie zaprojektowane tak, aby stać się przestrzenią integrującą, z samoobsługowym serwisem cateringowym. Goście będą mogli zaparkować samochody w podziemnym parkingu.

Moxy Hotels to marka należąca do Marriot International. Obecnie sieć liczy 5 hoteli Moxy, a do 2018 roku liczba ta wzrośnie do 18. Poza Warszawą Moxy Hotels zostaną otwarte w Niemczech, Norwegii, Austrii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.
Moxy Hotels na nowo definiują doświadczenia związane z hotelami ekonomicznymi, pozwalając gościom pracować, bawić się, łączyć ze światem za pomocą Internetu i odpoczywać w stylowym otoczeniu. Tworzymy miejsce dla młodych – ale także dla młodych duchem – mieszkańców miast, którzy chcą mieć stały dostęp do sieci internetowej i odkrywać otoczenie, zarówno podróżując w celach biznesowych, jak i dla rozrywki. Dynamiczna i industrialna architektura Konesera doskonale wpisuje się w naszą filozofię” – powiedział Janusz Mitulski, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Marriott International na Europę Środkowo-Wschodnią.

W ramach realizacji kompleksu Centrum Praskie Koneser adaptowane są stare, postindustrialne budynki fabryczne i budowane nowoczesne obiekty harmonijnie wpisujące się w zabytkową zabudowę. W inwestycji powstają powierzchnie handlowe, mieszkalne oraz biurowe (lofty), w tym Campus Warsaw, centrum wsparcia dla start-upów sygnowane przez Google. W Koneserze powstaną również: centrum konferencyjno-eventowe, publiczne place do organizacji wydarzeń społecznych i kulturalnych, a także pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki. Inwestycja jest aktualnie w budowie i zostanie otwarta pod koniec 2017 roku.

Centrum Praskie koneser
Autor: materiał prasowy Moxy Hotels to marka należąca do Marriot International

Nazwa inwestycji: hotel marki Moxy
Lokalizacja: ul. Ząbkowska, Warszawa
Funkcja: hotelowa
Inwestor: Grupa Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A.
Całkowita powierzchnia: 5447 m²
Zakończenie budowy: 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej