Trwają prace budowlane nad komercyjną częścią Centrum Praskiego Koneser

2015-11-16 14:05
Centrum Praskie Koneser
Autor: materiał prasowy Centrum Praskie Koneser Muzeum Polskiej Wódki

Rewitalizacja dawnej Wytwórni Wódek na warszawskiej Pradze wchodzi w kolejny etap. Ruszyły prace nad komercyjną częścią obiektu, w którym znajdą się biura i powierzchnie handlowe w stylu industrialnym, nowoczesne centrum konferencyjne, restauracje oraz hotel.

Przy ul. Ząbkowskiej w Warszawie trwają prace budowlane nad komercyjną częścią Centrum Praskiego Koneser. W budynku znajdą się powierzchnie biurowe (25 500 m²), handlowe (20 000 m²) oraz kulturalne. W zabytkowym obiekcie powstanie pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki. Swoją siedzibę będzie miał również ośrodek przedsiębiorczości Google Campus Warsaw. W części komercyjnej budynku znajdzie się kilkadziesiąt sklepów i butików oraz fresh market z żywnością ekologiczną, o powierzchni 900 m². Zaprojektowano również trzypoziomowy parking podziemny, z wjazdami od ulic Ząbkowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej, z około 1000 miejsc postojowych. Generalnym wykonawcą pierwszego etapu robót jest deweloper Erbud S.A. Planowane oddanie części komercyjnej do użytku to I kwartał 2017.

Nazwa inwestycji: Centrum Praskie Koneser
Lokalizacja: Warszawa, ul. Ząbkowska
Funkcja: komercyjna
Inwestor: BBI Development NFI i Liebrecht&wooD Polska Sp. z o.o.
Projektant: Juvenes - Projekt Sp. z o.o.
Generalny wykonawca: Erbud S.A.
Powierzchnia biurowa: 25 500 m²
Powierzchnia handlowa: 20 000 m²
Liczna miejsc parkingowych: 1000
Rozpoczęcie budowy: III kwartał 2015

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej