Galeria handlowa Dekada w Żyrardowie otwarta 16 maja!

2012-05-21 0:28
Galeria Dekada Żyrardów
Autor: brak danych

Galeria handlowa Dekada w Żyrardowie jest czwartym centrum wybudowanym przez spółkę Dekada Realty. Autorem projektu architektonicznego galerii jest  Wojciech Kurzak z pracowni VIDE STUDIO, a generalnym wykonawcą robót jest firma ERBUD.

Galeria Dekada jest czwartym obiektem zrealizowanym przez inwestora. Trzy wcześniejsze galerie handlowe działają w Myślenicach, Skierniwicach i Sieradzu. Za komercjalizację obiektów sieci DEKADA odpowiada BOIG Property Consulting.

Sprawdź Dekadę w Skierniewicach oraz Dekadę w Sieradzu

Powierzchnia całkowita centrum to 5669 m2, powierzchnia użytkowa - 5120 m2. Powierzchnia najmu to 3800 m2. Główni najemcy DEKADY to sklep Euro RTV AGD oraz sieć spożywcza Polo Market. W galerii również otwarto pierwszy w Żyrardowie salon H&M.

Koszt inwestycji 30 mln złotych.

W czerwcu 2012 r. planowane jest otwarcie Galerii Dekada w Olsztynie  i jesienią 2012 r. w  Krakowie. Dalsze inwestycje planowane są także w Malborku, Rypinie i Nowym Targu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej