Sieradz: galeria Dekada jeszcze w tym roku

2011-05-11 17:53
Galeria Dekada w Sieradzu
Autor: BOIG Galeria w Sieradzu zostanie otwarta w IV kwartale 2011 r.

Ingeborg Investment, spółka z grupy Foren realizuje w Sieradzu przy ulicy Sarańskiej galerię handlowo-usługową Dekada.

Powierzchnia całkowita centrum wyniesie ponad 20 000 mkw. Połowa przeznaczona zostanie na wynajem. W parterowej galerii znajdzie się hipermarket Tesco i ponad 40 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. Parking pomieści 330 aut.

Projekt galerii wykonały warszawskie pracownie architektoniczne Air Project i Studio Architektoniczne Atelier.Com. Generalnym wykonawcą robót jest firma IDS–BUD Sp. z o.o. . Planowana data otwarcia galerii to IV kwartał 2011 r.

Obecnie galeria wynajęta jest w 70 procentach. Poza Tesco, Media Expert, CCC, Apart, Play, ostatnio do grona najemców dołączył salon Empik (250 m2) i supermarket drogeryjny Rossmann (380 m2).

- Jesteśmy zadowoleni z tempa wynajmu obiektu. Nasz dział najmu pracuje intensywnie nad tym, aby  pozyskiwać czołowych najemców na rynku a w przyszłości odczuć zadowolenie klientów z różnorodności oferty centrum. Mamy nadzieję, że wkrótce poinformujemy o następnych umowach najmu – mówi Radosław Gadomski, Retail Director BOIG Property Consulting.

W realizację projektu w Sieradzu zaangażowane są spółki wchodzące w skład Grupy The Blue Ocean Investment Group: za najem odpowiada BOIG Property Consulting, za nadzór nad całością prac związanych z realizacją centrum odpowiada BOIG Project Management oraz BOIG Tenants Coordination.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej