Centrum Usług Philips otwarte

2007-05-22 16:44
Europejskie Centrum Usług Philips
Autor: brak danych

22 września 2006 roku uroczyście otwarto Europejskie Centrum Usług Philips. Obiekt mieści się w Łodzi przy Alei Piłsudskiego 22.

Nowy biurowiec jest siedzibą dwóch organizacji wychodzących w skład Europejskiego Centrum Usłg: Europejskiego Centrum Usług Finansowo-Księgowych oraz Europejskiego Centrum Zakupów Nieprodukcyjnych. Trzypiętrowy obiekt ma ponad 8 tys. mkw.-większość tej powierzchni zajmą biura. Gmach składa się z dwóch bliźniaczych budynków połączonych między sobą dwoma łącznikami. Na tyłach siedziby stworzono parking na 250 samochodów. Nowoczesny wygląd budynek zawdzięcza elewacji wykonanej z takich surowców, jak szkło, aluminium i piaskowiec. Obiekt jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych-został wyposażony w specjalny podjazd. Centrum będzie świadczyć usługi księgowe związane z procesami zakupów i sprzedaży, księgowaniem i przetwarzaniem faktur i płatności a także usługi związane z realizacją zamówień zakupowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej