Centrum handlowe FERIO Legnica otwarte

2007-05-23 17:12
Ferio Legnica
Autor: brak danych

22 marca 2007 r. oddano do użytku rodzinne centrum handlowo-usługowe FERIO Legnica. W galerii znajduje się około 50 sklepów i punktów usługowych oraz pomieszczenia biurowe. Inwestycja pochłonęła 17 mln euro.

Ferio Legnica mieści się przy ulicy Chojnowskiej 41 w Legnicy. Jest to kolejne centrum handlowe sieci Ferio austriackiego dewelopera RE project development. Pierwsze centrum Ferio Gaj uruchomione zostało jesienią 2005 roku we Wrocławiu, a w listopadzie ubiegłego roku otwarte zostało centrum Ferio Galeria Zielona w Puławach. W tym roku planowane jest rozpoczęcie kolejnej inwestycji Ferio, z lokalizacją w Koninie.

Ferio Legnica to trzykondygnacyjne centrum o powierzchni handlowej ponad 13 tys. mkw. Klienci mogą korzystać z dużego parkingu na ponad 300 samochodów. - Ferio Legnica to rodzinne centrum handlowo - usługowe, które umożliwia zrobienie zakupów, załatwienie codziennych spraw i spędzenie wolnego czasu pod jednym dachem. W galerii handlowej znajdą się sklepy różnych branż oraz wiele punktów usługowych, z których na co dzień często korzystamy. Powierzchnia centrum została zaprojektowana tak, aby uczynić ją maksymalnie funkcjonalną i przyjazną klientom, dzięki czemu bez problemów odnajdą oni w galerii punkty handlowe czy usługowe nie tracąc tak cennego dziś czasu. - powiedział Jerzy Nemling, Retail & Marketing Manager, RE project development. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma PORR Polska.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej