Alfa Centrum w Olsztynie

2007-06-04 15:07
mm
Autor: brak danych

Gdyński deweloper JWK Invest wybuduje w Olsztynie obiekt handlowy Alfa Centrum. Centrum handlowe będzie miało 46 tys. m. kw. powierzchni całkowitej, w tym 15 tys. m. kw. powierzchni handlowej. W Alfa Centrum powstanie także sześciosalowe kino. Zakończenie prac i oddanie do użytku zaplanowano na październik 2005 roku.

JWK Invest sp. z o. o.  powstała w 1995 roku. Jest to holding inwestycyjny działający na terenie całego kraju. W skład holdingu wchodzą cztery spółki: Alfa Plaza, Centrum-A, Centrum-GT i Centrum-M. Spośród dotychczas zrealizowanych inwestycji należy wymienić Alfa Centrum w Gdansku przy ul. Kołobrzeskiej, które oddano do użytku w 2002 roku i Alfa Plaza Business Center w Gdyni przy ul. Batorego (2000 rok).

Budynek usługowo - biurowy Alfa Plaza zdobył I wyróżnienie Przewodniczącego Rady Miasta za najlepszą gdyńską inwestycję roku 2000 (zdjęcie wyżej).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej