A2 Warsaw Park. Nowa inwestycja Panattoni Europe

2019-08-07 12:50
A2 Warsaw Park
Autor: Panattono Europe Tak będzie wyglądał A2 Warsaw Park po zakończeniu budowy w 2020 roku

A2 Warsaw Park będzie największą inwestycję w rejonie warszawskim – zapowiada inwestor, czyli Panattoni Europe. Chociaż obiekt będzie oddany w pierwszym kwartale 2020, jest już pierwszy najemca. A2 Warsaw Park będzie nowoczesnym kompleksem magazynowo–biurowym, w którym można zorganizować nie tylko magazyny czy biura, ale również lekką produkcję. Lokalizacja i powierzchnia obiektu to atrakcyjna propozycja.

A2 Warsaw Park to przemyślana lokalizacja

Nowy obiekt A2 Warsaw Park powstaje obok Węzła Grodzisk Mazowiecki i autostrady A2. Wybór okolic Grodziska nie jest przypadkowy. Decydująca w tym przypadku jest bliskość autostrady A2, która jest ważnym traktem komunikacyjnym dla krajowego i międzynarodowego ruchu logistycznego. Trasa A2 ponadto prowadzi bezpośrednio do granicy z Niemcami, czyli największego partnera gospodarczego Polski. Plac manewrowy obiektu dzieli zaledwie 500 m od zjazdu na autostradę A2 w obu kierunkach. Do centrum Warszawy i do Lotniska Chopina odległość wynosi 30 km, zaś do Grodziska 4 km.

– Poszerzanie naszej oferty w tak strategicznym rejonie, to dla nas kluczowy element rozwoju firmy. Mamy świadomość, że rynek warszawski jest bardzo ważny na mapie polskiej logistyki. Popyt jest tutaj ogromy i wynosi ok. 28% netto łącznego zapotrzebowania na powierzchnię w Polsce. To czyni z Warszawy i okolic liderem w tej kategorii. Wpływ na to ma ciągle rozwijająca się budowa dróg i sprzyjająca inwestorom sytuacja gospodarcza. Aglomeracja warszawska jest też jednym z największych węzłów logistycznych w kraju, który przecina 6 dróg krajowych oraz 8 głównych linii kolejowych. To sprawia, że jest to atrakcyjna lokalizacja dla potencjalnych najemców – skomentował rozpoczęcie budowy nowego obiektu Marek Dobrzycki, Managing Direktor w Panattoni Europe.

A2 Warsaw Park pod potrzeby najemców

A2 Warsaw Park, jak inne obiekty dewelopera, będzie dostosowany do potrzeb różnych najemców, według przekazanej specyfikacji technicznej. Pomieszczenia można dostosować do działalności produkcyjnej, magazynowej i socjalno-biurowej. Wszystkie bramy wjazdowe na teren obiektu zostaną umiejscowione na poziomie „0”, co ułatwia obsługę transportów. Na uwagę zasługuje także ogromny plac manewrowy. Nowy obiekt A2 Warsaw Park będzie miał 102 500 m2 łącznej powierzchni.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej