Za dobre zdjęcia - dobre nagrody!

2007-12-07 16:32

Został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny "Inwestuj w dobrą markę" organizowany przez firmę Knauf Insulation, producenta wyrobów do izolacji cieplnej i akustycznej budynków. Partnerami medialnymi Konkursu były miesięczniki "Murator" i "Izolacje" oraz www.e-izolacje.pl

Firma Knauf Insulation zorganizowała konkurs fotograficzny, który miał wyłonić ciekawe zdjęcia budynków (spełniających aktualne wymagania cieplne), w których wykorzystano firmowe materiały izolacyjne. Poprzez konkurs organizatorzy chcieli, przede wszystkim, zwrócić uwagę na korzyści płynące ze stosowania energooszczędnych rozwiązań izolacyjnych.

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu "Inwestuj w dobrą markę" pokazują, iż spektrum zastosowań produktów Knauf Insulation jest bardzo szerokie - począwszy od termomodernizacji obiektów historycznych, kończąc na zapewnieniu wysokich wymagań dotyczących izolacyjności cieplnej i akustycznej w nowoczesnych budynkach. Z przykładami obiektów referencyjnych, ich dokładnym opisem oraz miejscem przeznaczenia wyrobów izolacyjnych, można zapoznać się w galerii konkursowej na stronie http://www.inwestujwdobramarke.pl/

W dniu 4 grudnia 2007 r. jury, w składzie:
- Beata Kuskowska, Marketing Communications Manager fKnauf Insulation
- Przemysław Płaskociński, Regionalny Kierownik Sprzedaży Południe Knauf Insulation
- Irena Walczak - zef Działu Marketingu Budowa miesięcznika "Murator"
- Jarosław Guzal - redaktor prowadzący miesięcznika "Izolacje"
- Anna Makowska - specjalista ds. promocji i reklamy portalu www.e-izolacje.pl/
wyłoniło zwycięzców konkursu w 3 kategoriach: - najciekawsze zdjęcie, - najciekawsza inwestycja oraz - najlepsze zdjęcie z realizacji.

I miejsce w kategorii "Najciekawsza inwestycja" oraz nagrodę w postaci Palmtopa HP Travel Companion otrzymał Marek Wielkopolski za pracę przedstawiającą Pałac Wojanów zbudowany w 1603-7 r. w Jeleniej Górze.

I miejsce w kategorii "Najciekawsze zdjęcie" oraz nagroda - aparat cyfrowy Canon S5 IS została przyznana Stanisławowi Poradzie za zdjęcie przedstawiające Kościół pod Wezwaniem Matki Boskiej Śnieżnej, wzniesiony w 1918 r. według projektu inż. Kazimierza Osińskiego w Miękiszu Nowym.

I miejsce w kategorii "Najlepsze zdjęcie z realizacji" oraz nagrodę w postaci systemu nawigacyjnego GPS Tom Tom One XL otrzymał Piotr Szeląg za zdjęcie przedstawiające montaż wełny szklanej na poddaszu Willi Nowej w Józefosławie.

Nagroda Internautów przyznana została Jakubowi Gubale za zdjęcie łódzkiej Fabryki Kunitzera - "Niciarni", której budowa rozpoczęła się w 1892 r. Autor najlepiej ocenionej przez internautów pracy otrzyma kamerę cyfrową Sony DCR-DVD406E.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej