Za dobre zdjęcia - dobre nagrody!

2007-12-07 16:32

Został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny "Inwestuj w dobrą markę" organizowany przez firmę Knauf Insulation, producenta wyrobów do izolacji cieplnej i akustycznej budynków. Partnerami medialnymi Konkursu były miesięczniki "Murator" i "Izolacje" oraz www.e-izolacje.pl

Firma Knauf Insulation zorganizowała konkurs fotograficzny, który miał wyłonić ciekawe zdjęcia budynków (spełniających aktualne wymagania cieplne), w których wykorzystano firmowe materiały izolacyjne. Poprzez konkurs organizatorzy chcieli, przede wszystkim, zwrócić uwagę na korzyści płynące ze stosowania energooszczędnych rozwiązań izolacyjnych.

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu "Inwestuj w dobrą markę" pokazują, iż spektrum zastosowań produktów Knauf Insulation jest bardzo szerokie - począwszy od termomodernizacji obiektów historycznych, kończąc na zapewnieniu wysokich wymagań dotyczących izolacyjności cieplnej i akustycznej w nowoczesnych budynkach. Z przykładami obiektów referencyjnych, ich dokładnym opisem oraz miejscem przeznaczenia wyrobów izolacyjnych, można zapoznać się w galerii konkursowej na stronie http://www.inwestujwdobramarke.pl/

W dniu 4 grudnia 2007 r. jury, w składzie:
- Beata Kuskowska, Marketing Communications Manager fKnauf Insulation
- Przemysław Płaskociński, Regionalny Kierownik Sprzedaży Południe Knauf Insulation
- Irena Walczak - zef Działu Marketingu Budowa miesięcznika "Murator"
- Jarosław Guzal - redaktor prowadzący miesięcznika "Izolacje"
- Anna Makowska - specjalista ds. promocji i reklamy portalu www.e-izolacje.pl/
wyłoniło zwycięzców konkursu w 3 kategoriach: - najciekawsze zdjęcie, - najciekawsza inwestycja oraz - najlepsze zdjęcie z realizacji.

I miejsce w kategorii "Najciekawsza inwestycja" oraz nagrodę w postaci Palmtopa HP Travel Companion otrzymał Marek Wielkopolski za pracę przedstawiającą Pałac Wojanów zbudowany w 1603-7 r. w Jeleniej Górze.

I miejsce w kategorii "Najciekawsze zdjęcie" oraz nagroda - aparat cyfrowy Canon S5 IS została przyznana Stanisławowi Poradzie za zdjęcie przedstawiające Kościół pod Wezwaniem Matki Boskiej Śnieżnej, wzniesiony w 1918 r. według projektu inż. Kazimierza Osińskiego w Miękiszu Nowym.

I miejsce w kategorii "Najlepsze zdjęcie z realizacji" oraz nagrodę w postaci systemu nawigacyjnego GPS Tom Tom One XL otrzymał Piotr Szeląg za zdjęcie przedstawiające montaż wełny szklanej na poddaszu Willi Nowej w Józefosławie.

Nagroda Internautów przyznana została Jakubowi Gubale za zdjęcie łódzkiej Fabryki Kunitzera - "Niciarni", której budowa rozpoczęła się w 1892 r. Autor najlepiej ocenionej przez internautów pracy otrzyma kamerę cyfrową Sony DCR-DVD406E.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej