Warszawa - nowe horyzonty

2007-05-21 18:56

28 marca 2007 roku w stolicy odbyła się konferencja prasowa "Warszawa - nowe horyzonty". W spotkaniu udział wzięła prezydent m. st. Warszawy Hanna Gronkiewicz - Waltz i grupa dwudziestu międzynarodowych dziennikarzy. Gospodarzem było Orco Property Group.

Konferencja odbyła się w ramach europejskiego Press Tour organizowanego przez CEPIF, czyli Środkowoeuropejskich Targów Nieruchomości i Inwestycji. Podczas spotkania dyskutowano o Warszawie i inwestycjach z nią związanych. - Możliwości inwestycyjne w naszym mieście są praktycznie niewyczerpane - mówiła Hanna Gronkiewicz - Waltz. Według prezydenta miasta w stolicy nie brakuje terenów, na których mogłoby powstać wiele ciekawych obiektów. Podkreśliła też, że ten potencjał należy wykorzystać.
Gospodarzem konferencji była Orco Property Group. Firma chce zmieniać wygląd stolicy nie tylko przez nowe inwestycje takie jak Złota 44. Deweloper rewitalizuje także istniejące budynki. Douglas Noble, dyrektor na Warszawę, Orco Property Group powiedział - Nasza wizja jest spójna z polityką realizowaną przez władze miasta Warszawy i bardzo się cieszymy z faktu, że nasza współpraca układa się tak pomyślnie.
- Takie spotkanie, jak dzisiejsze daje nam możliwość poznania wizji rozwoju naszej stolicy i stanowi istotną część dialogu między miastem, a światem biznesu. - podsumował Michał Kosyrz, wiceprezydent redNet Property Group, Sp. z o.o.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej