Tłoczno w Panattoni Park Wrocław

2008-07-31 17:59

Aż cztery umowy najmu podpisał w lipcu tego roku Panattoni Europe, jeden z największych deweloperów powierzchni przemysłowych w Europie. Firmy zajmą łącznie ponad 10 000 m2 powierzchni magazynowo-biurowej Panattoni Park Wrocław.

Listę nowych najemców Panattoni Park Wrocław otwiera firma Bazylia, która wynajęła od Panattoni 3486 m2 powierzchni magazynowej i 150 m2 powierzchni biurowej. Bazylia Sp. z o.o. to firma powstała w 2008 roku jako hurtownia spożywcza.
Drugim najemcą, który niebawem wprowadzi się do Panattoni, zajmując 1808 m2 magazynu i 285 m2 powierzchni biurowej, jest firma Agart Pro, dostawca kompleksowych rozwiązań dla branży piekarniczo-cukierniczej.
Trzecim jest firma Pika, specjalista w zakresie zarządzania dokumentacją, w tym przechowywaniu i obsłudze dokumentów, archiwizacji i bezpiecznym niszczeniu akt. Przedsiębiorstwo zajmie 1801 m2 powierzchni magazynowej i 170 m2 powierzchni biurowej.
Ostatni z nowych najemców to firma Manuli Ekobal Sp z o.o. specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych technologii opakowaniowych, obejmujących doradztwo, maszyny i materiały opakowaniowe dla firm produkcyjnych i dystrybucyjnych na terenie całej Polski. Zajmie 2400 m2 powierzchni magazynowej i 450 m2 powierzchni biurowej. Tym samym hala C w Panattoni Park Wrocław została wynajęta w 100%!

Położony na Bielanach Wrocławskich, 15 km na południowy zachód od centrum Wrocławia, Panattoni Park Wrocław, znajduje się przy drodze nr 35 łączącej Wrocław z Pragą. W pobliżu parku znajduje się skrzyżowanie autostrady A4 oraz drogi ekspresowej E67. Dogodna lokalizacja zapewnia doskonałe warunki komunikacyjne na terenie kraju, a położone w odległości 9 km lotnisko umożliwia bezpośrednie połączenia z większością europejskich stolic. W zrealizowanej w ubiegłym roku I fazie, Panattoni Park Wrocław oferuje klientom 40 tys. m2 powierzchni magazynowo-biurowej, a w II fazie powstanie kolejne 46,5 tys. m2. Wśród najemców są takie firmy jak Orsay, Alu Trans System, Stenmot-2 i Dorado.

Panattoni Europe zapewnia swoim klientom powierzchnie dostosowane do ich potrzeb, w strategicznych lokalizacjach w Polsce i Europie Centralnej. Dotychczas powstały parki w Poznaniu (Faza I oraz Robakowo), Wrocławiu, Mysłowicach, Bielsku-Białej, Łodzi, Błoniu, Teresinie, Pruszkowie oraz w zachodniej części Czech, w okolicach Pilzna. Oprócz rozbudowy parków we Wrocławiu, Błoniu, Łodzi i Mysłowicach, firma buduje nowe centra logistyczne w Gdańsku, Garwolinie, Strykowie, Ołtarzewie, Ożarowie, Żernikach, Krakowie, Gliwicach i Czeladzi.

Panattoni Park Wrocław
Autor: Panattoni Europe Panattoni Park Wrocław
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej