Seminarium: Innowacyjność w hotelarstwie – studium przypadku

2010-04-26 13:12
seminarium
Autor: brak danych

W seminarium mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań i technologii w hotelarstwie, oraz możliwościami pozyskania dotacji ze środków UE na te rozwiązania.

Spotkanie, które odbędzie się 11 maja 2010 r., przeznaczone jest głównie dla:

  • osób decyzyjnych (właściciele, prezesi, menadżerowie): hoteli, pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków SPA i wellness, ośrodków wypoczynkowych i konferencyjnych, ośrodków sportu i rekreacji, kwater agroturystycznych, wszelkich innych obiektów noclegowych
  • inwestorów branży hotelarskiej
  • deweloperów nieruchomości
  • architektów
  • projektantów wnętrz
  • przedstawicieli samorządów

Cena udziału w seminarium: 350 zł + VAT 22%
Dla osób, które zgłoszą się do 20 kwietnia lub zgłoszą drugą osobę cena promocyjna: 300 zł + VAT 22%

Organizatorami spotkania są: Projekt Hotel oraz Balance Education.

Seminarium poprowadzą:

Jerzy Miklewski - Ekspert w zakresie definiowania i realizacji hotelowych projektów inwestycyjnych, analityk polskiego rynku hotelowego, ekspert akredytowany przez PARP, inwestor hotelowy. Prezes Zarządu Projekt Hotel.

Jan Kordasiewicz - Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych (EUROREG). Jest również uczestnikiem seminarium doktoranckiego w Katedrze Prawa Karnego Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2004 r. wykłada w Wyższej Szkole „Edukacja w Sporcie”. Praktykę zawodową zdobywał prowadząc indywidualną działalność doradczą w obszarze funduszy przedakcesyjnych i prawa sportowego. Od 2004 r. jest wspólnikiem w Kancelarii Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz. Jest także ekspertem Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej w zakresie finansowania inwestycji sportowo-rekreacyjnych.Wiceprezes Zarządu Projekt Hotel.

Do pobrania:

PROGRAM SEMINARIUM

KARTA ZGŁOSZENIA NA SEMINARIUM

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej