Seminarium: Innowacyjność w hotelarstwie – studium przypadku

2010-04-26 13:12
seminarium
Autor: brak danych

W seminarium mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań i technologii w hotelarstwie, oraz możliwościami pozyskania dotacji ze środków UE na te rozwiązania.

Spotkanie, które odbędzie się 11 maja 2010 r., przeznaczone jest głównie dla:

  • osób decyzyjnych (właściciele, prezesi, menadżerowie): hoteli, pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków SPA i wellness, ośrodków wypoczynkowych i konferencyjnych, ośrodków sportu i rekreacji, kwater agroturystycznych, wszelkich innych obiektów noclegowych
  • inwestorów branży hotelarskiej
  • deweloperów nieruchomości
  • architektów
  • projektantów wnętrz
  • przedstawicieli samorządów

Cena udziału w seminarium: 350 zł + VAT 22%
Dla osób, które zgłoszą się do 20 kwietnia lub zgłoszą drugą osobę cena promocyjna: 300 zł + VAT 22%

Organizatorami spotkania są: Projekt Hotel oraz Balance Education.

Seminarium poprowadzą:

Jerzy Miklewski - Ekspert w zakresie definiowania i realizacji hotelowych projektów inwestycyjnych, analityk polskiego rynku hotelowego, ekspert akredytowany przez PARP, inwestor hotelowy. Prezes Zarządu Projekt Hotel.

Jan Kordasiewicz - Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych (EUROREG). Jest również uczestnikiem seminarium doktoranckiego w Katedrze Prawa Karnego Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2004 r. wykłada w Wyższej Szkole „Edukacja w Sporcie”. Praktykę zawodową zdobywał prowadząc indywidualną działalność doradczą w obszarze funduszy przedakcesyjnych i prawa sportowego. Od 2004 r. jest wspólnikiem w Kancelarii Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz. Jest także ekspertem Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej w zakresie finansowania inwestycji sportowo-rekreacyjnych.Wiceprezes Zarządu Projekt Hotel.

Do pobrania:

PROGRAM SEMINARIUM

KARTA ZGŁOSZENIA NA SEMINARIUM

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej