Potencjał powierzchni biurowych w Polsce 2008-2012

2008-09-16 11:55

Dynamiczny rozwój, przewaga popytu nad podażą, wzrost stawek czynszu oraz napływ zagranicznych inwestorów - tak obecnie wygląda sektor biurowy w Polsce. Co w takiej sytuacji może zrobić deweloper? Co czeka rynek w następnych latach? Czy Warszawa pozostanie głównym graczem czy być może będzie musiała ustąpić silnie rozwijającym się miastom regionalnym? Jak długo potrwa jeszcze hossa i jak skutecznie ją wykorzystać? O tym, 16-17 października w Warszawie, na konferencji "Potencjał powierzchni biurowych w Polsce 2008-2012".

Konferencja "Potencjał powierzchni biurowych w Polsce 2008-2012" to przede wszystkim niepowtarzalna okazja zdobycia najbardziej aktualnych informacji na temat możliwości inwestycyjnych, aspektów prawnych i finansowych rynku oraz szansa dyskusji na temat aktualnych trendów i prognoz rozwoju w sektorze biurowym.

W programie m.in.:
- jak długo będzie trwać hossa w sektorze biurowców i jak skutecznie ją wykorzystać, czyli analiza głównych graczy na rynku: Warszawa, Wrocław, Kraków, Trójmiasto, Poznań (najaktualniejsze raporty);
- możliwości finansowania nieruchomości komercyjnych w Polsce po kryzysie subprime;
- koszty eksploatacji i jak efektywnie zarządzać nowoczesnymi powierzchniami biurowymi;
- co wpływa na atrakcyjność obiektów biurowych: lokalizacja, projekt architektoniczny, rozwiązania ekologiczne, jakość materiałów?

Konferencja jest kierowana do deweloperów i inwestorów polskich oraz zagranicznych, najemców, zarządców i administratorów powierzchni komercyjnych, generalnych wykonawców, architektów, planistów, urbanistów, rzeczoznawców majątkowych, sektora usług budowlano-inastalacyjnych i budowlano-wykończeniowych, dostawców infrastruktury (woda, ciepło, energia, telekomunikacja), a także kancelarii prawnych, firm consultingowych obsługujących rynek nieruchomości. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w konferencji.

Konferencja "Potencjał powierzchni biurowych w Polsce 2008-2012" odbędzie się 16-17 października 2008 roku w warszawskim hotelu Polonia Palace.

Organizatorem wydarzenia jest spółka Informedia Polska.
Szczegółowe informacje (program, prelegenci, warunki uczestnictwa, rejestracja):
http://www.informedia-polska.pl/
e-mail: [email protected]
tel.: (22) 256 72 00
faks: (022) 256 70 20

sierpień 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej