Międzynarodowe targi internetowe „Dom, mieszkanie & piękne wnętrze” po raz pierwszy

2009-03-02 15:53
Międzynarodowe targi internetowe - „Dom, mieszkanie & piękne wnętrze” po raz pierwszy
Autor: Online Expo Polska

Firma Online Expo Polska jest organizatorem Targów branżowych w Internecie. Nowatorska koncepcja tego przedsięwzięcia gwarantuje wymierne korzyści zarówno potencjalnym wystawcom jak i klientom poszukującym informacji o różnorodnych produktach. Dzięki oszczędności czasu i środków finansowych jest to doskonała odpowiedź na aktualne potrzeby rynku, szczególnie w warunkach kryzysu.

Niemal co drugi Polak obecnie korzysta regularnie z Internetu, a prognozy na najbliższe lata mówią o wzroście liczby internautów w kraju do 24 mln. Internet to nie tylko możliwość komunikacji czy rozrywki – to także podstawowe źródło pozyskiwania informacji. Przeniesienie przez Online Expo systemu targów tradycyjnych do Internetu daje wystawcom możliwość zaprojektowania wirtualnego stoiska przy wykorzystaniu najnowocześniejszych, multimedialnych narzędzi. Korzyścią dla odwiedzających jest przede wszystkim bezpłatny wstęp na targi, a także przyjazny dla użytkownika interfejs. Obecnie spada popularność imprez targowych, bo firmy starają się ograniczać wydatki. Szansą na wypełnienie tej luki staje się obecność firmy na targach internetowych, w przypadku których koszty wystawiennicze są znacznie mniejsze, a wystawca dysponuje właściwie nieograniczonymi możliwościami skutecznej promocji.

Pierwsza edycja Targów “Dom, Mieszkanie & Piękne Wnętrze” rusza w dniach 9-18 marca 2009,

jednocześnie w sześciu krajach Europy: Polsce, Finlandii, Słowacji, Estonii, Litwie i Łotwie. Skierowane są do osób, planujących zakup domu lub mieszkania oraz osób będących w trakcie budowy domu, remontu lub urządzania wnętrza i poszukujących ofert produktów i usług z tego zakresu.
Swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców branżowych, którzy przedstawią najnowsze produkty i nowości w dziedzinie materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz wyposażenia wnętrz. Odwiedzający znajdą tu także oferty deweloperów, biur projektowych oraz czasopism branżowych.
Wirtualne stoiska Wystawców znajdują się w pawilonach tematycznych. Wystawcy sami je aranżują, wykorzystując różnorodne możliwości udostępnione przez organizatora Targów: galerie zdjęć, filmy video, konkursy i aukcje, a także komunikacje on-line z klientami.

Międzynarodowe targi internetowe - „Dom, mieszkanie & piękne wnętrze” po raz pierwszy
Autor: Online Expo Polska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej