Międzynarodowe Targi Budownictwa Ekologicznego BUD-ECO 2010

2010-07-05 15:34
Międzynarodowe Targi Budownictwa Ekologicznego BUD-ECO 2010
Autor: brak danych Międzynarodowe Targi Budownictwa Ekologicznego BUD-ECO 2010

Jest to impreza kierowana do przedstawicieli branży zajmującej się szeroko pojętym budownictwem ekologicznym. Projekt ma być odpowiedzią na rosnące w naszym kraju zainteresowanie budownictwem pasywnym i ekoenergetycznym.

Agencja WIGOR, jako doświadczony organizator imprez o charakterze targowym (m.in. Targi Drewna DREWOOD oraz Targi Ekoenergetyczne ECOSOURCE) zaprasza Państwa do udziału w swoim nowym projekcie - targach BUD-ECO (24-26 września 2010, Hala Stulecia, Wrocław). Jest to impreza kierowana do przedstawicieli branży zajmującej się szeroko pojętym budownictwem ekologicznym. Projekt ma być odpowiedzią na rosnące w naszym kraju zainteresowanie budownictwem pasywnym i ekoenergetycznym. W ramach tego wydarzenia swoją ofertę prezentować będą producenci i dystrybutorzy urządzeń energooszczędnych tj. instalacje grzewcze, kolektory słoneczne, systemy izolacyjne, wentylatory, rekuperatory, energooszczędne okna i drzwi. Szczególnie zachęcamy do udziału producentów i dystrybutorów domów pasywnych.

Marketing targowy jest wciąż jedną z najskuteczniejszych metod promocji produktów i usług. Targi są doskonała okazją do budowania pozytywnych postaw odbiorców i wzbudzenia w nich konkretnej potrzeby, dzięki osobistemu kontaktowi i możliwości rozmowy. Klient poinformowany to klient świadomy swego wyboru i zdecydowany na konkretną opcję.

Oferta organizatora:

  • przystępne ceny za stoisko targowe
  • doskonała organizacja, począwszy od pierwszej rozmowy z klientem, poprzez proces ustalania warunków udziału, aż do jego pobytu na targach
  • impreza targowa w najbardziej prestiżowym obiekcie wystawienniczym na Dolnym Śląsku
  • promocja wśród potencjalnych odbiorców i kontrahentów, zarówno hurtowych jak i detalicznych.

Budownictwo ekologiczne ma w naszym kraju ogromną przyszłość. Już teraz coraz więcej osób decyduje się zainwestować w domy energooszczędne- mając na uwadze nie tylko własne korzyści, ale również dobro środowiska naturalnego. Targi BUD-ECO są dla Państwa szansą promocji produktów i usług z zakresu budownictwa energooszczędnego na rozległym, chłonnym i przyszłościowym potencjalnym rynku, jakim jest Dolny Śląsk i Polska zachodnia.

Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej