KIG zainicjowała akcję „Nie pozwolę Ci się zamknąć”

2020-04-01 14:33
KIG akcja
Autor: KIG KIG promuje akcję "Nie pozwole Ci się zamknąć"

Krajowa Izba Gospodarcza włączyła się do akcji pomocowej dla przedsiębiorców dotkniętych przez skutki oddziaływania koronawirusa. KIG wspiera wiedzą i zachęca do finansowego wspierania przedsiębiorców na poczet przyszłych świadczeń.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Akcja „Nie pozwolę Ci się zamknąć” opiera się na systemie zaliczek na poczet usług i produktów zakupionych w przyszłości. Udział w akcji jest bardzo prosty.

  • Trzeba się zgłosić do przedsiębiorcy, z usług którego usług czy produktów postanawiasz skorzystać w przyszłości (np. firma budowlano-remontowa, lokalny skład budowlany).
  • Proponujemy zaliczkę na rzecz usług/towarów, które chcesz zakupić w przyszłości. Takie wsparcie pozwoli małym przedsiębiorcom na przetrwanie kryzysu – zapłacenie czynszu, zapłacenie ZUS, zapłacenie części pensji pracownika.
  • Pobieramy paragon lub fakturę zaliczkową. W przyszłości będzie to podstawa do odebrania usługi lub produktu.

KIG zachęca przedsiębiorców do pobierania ze swojej strony materiałów promocyjnych i plakatów dotyczących akcji i umieszczania ich w widocznych miejscach w firmie i okolicach, również na stronach firmowych.

Akcja „Nie pozwolę Ci się zamknąć” jest częścią autorskiego projektu #SolidarnizBiznesem. Projekt KIG to liczne przedsięwzięcia mające na celu wsparcie przedsiębiorców w czasie pandemii COVID-19, m.in. działania merytoryczne i doradcze dla biznesu, przygotowywanie opinii i analiz gospodarczych dla rządu. Dzisiaj każda pomoc się liczy, wsparcie merytoryczne też jest ważne.   

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej