KIG zainicjowała akcję „Nie pozwolę Ci się zamknąć”

2020-04-01 14:33
KIG akcja
Autor: KIG KIG promuje akcję "Nie pozwole Ci się zamknąć"

Krajowa Izba Gospodarcza włączyła się do akcji pomocowej dla przedsiębiorców dotkniętych przez skutki oddziaływania koronawirusa. KIG wspiera wiedzą i zachęca do finansowego wspierania przedsiębiorców na poczet przyszłych świadczeń.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Akcja „Nie pozwolę Ci się zamknąć” opiera się na systemie zaliczek na poczet usług i produktów zakupionych w przyszłości. Udział w akcji jest bardzo prosty.

  • Trzeba się zgłosić do przedsiębiorcy, z usług którego usług czy produktów postanawiasz skorzystać w przyszłości (np. firma budowlano-remontowa, lokalny skład budowlany).
  • Proponujemy zaliczkę na rzecz usług/towarów, które chcesz zakupić w przyszłości. Takie wsparcie pozwoli małym przedsiębiorcom na przetrwanie kryzysu – zapłacenie czynszu, zapłacenie ZUS, zapłacenie części pensji pracownika.
  • Pobieramy paragon lub fakturę zaliczkową. W przyszłości będzie to podstawa do odebrania usługi lub produktu.

KIG zachęca przedsiębiorców do pobierania ze swojej strony materiałów promocyjnych i plakatów dotyczących akcji i umieszczania ich w widocznych miejscach w firmie i okolicach, również na stronach firmowych.

Akcja „Nie pozwolę Ci się zamknąć” jest częścią autorskiego projektu #SolidarnizBiznesem. Projekt KIG to liczne przedsięwzięcia mające na celu wsparcie przedsiębiorców w czasie pandemii COVID-19, m.in. działania merytoryczne i doradcze dla biznesu, przygotowywanie opinii i analiz gospodarczych dla rządu. Dzisiaj każda pomoc się liczy, wsparcie merytoryczne też jest ważne.   

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej