Izodom 2000 Polska buduje za darmo grodzie

2020-03-30 14:32
Izodom pomaga
Autor: Izodom 2000 Polska Izodom doradza i za darmo buduje grodzie oddzielające strefy zakażone od czystych

W obliczu epidemii koronawirusa firmy, chociaż same zagrożone jej konsekwencjami, pomagają jak mogą. Jest to pomoc finansowa lub rzeczowa. Izodom zdecydował się na pomoc w ramach swojej działalności.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Izodom za darmo zbudował ściany w szpitalu powiatowym w Zgierzu – chodzi o grodzie oddzielające strefę skażoną od czystej. Można było to zrobić, gdyż jeszcze nie było tam pacjentów. Teraz wszelkie prace budowlane, czy remontowe będą wręcz niemożliwe, bo tylko personel medyczny będzie miał prawo dostępu do stref chorych. Pomoc trafiła również do Szpitala Uniwersyteckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie Izodom wysłał 10 ścian do budowy grodzi.

– Chcę ponadto zorganizować lokalne grupy specjalistów, którzy za darmo doradzaliby online dyrektorom technicznym szpitali, rozwiązując ich problemy, planując z wyprzedzeniem naprawy czy na bieżąco wspierali wiedzą i zasobami – dodaje Jakub Wójcik, wiceprezes zarządu Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.

Izodom 2000 Polska od dwudziestu lat zajmuje się produkcją kształtek styropianowych dla budownictwa, specjalistycznych płyt dociepleniowych oraz innych elementów z tworzyw piankowych. Firma ma własny zakład produkcyjny, a także nowoczesne laboratorium badawcze.  zlokalizowane w centralnej Polsce, w Zduńskiej Woli. Rozwiązania oferowane przez Izodom były wielokrotnie doceniane za ich innowacyjność i energooszczędność. Firma działa od 1991 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej