Inwencja 2007

2007-08-17 15:19

W Centrum Murator Expo w Warszawie w dniach 18-21 czerwca 2007 roku odbył się pokaz produktów Grupy Schneider Electric. Od chwili powstania w 1836 roku grupa jest jednym z głównych francuskich potentatów przemysłowych. Od 1926 roku elektrotechnika stała się głównym profilem działalności firmy.

Impreza-Inwencja 2007 jest częścią ogólnoświatowych pokazów Grupy Schneider Electric. W czasie ich trwania można było obejrzeć kompletną ofertę firmy. Ponadto odbyły się 24 interaktywne seminaria oraz pokazy z wykorzystaniem instalacji Demo. W wydarzeniu wzieły udział wszystkie jednostki należące do Grupy Schneider Electric w Polsce: APC-MGE, Elda Eltra, Mertrn Schneider Electric Industries oraz TAC.

W Warszawie ekspozycja była prezentowana w czerwcu, teraz wyrusza do Indii, a potem do Brazylii i tak będzie podróżować do końca 2007 roku.

Tak było....

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej