CADMAT zakończony!

2008-10-13 15:45
CAD MAT zakończony!
Autor: MAT CAD MAT zakończony!

Drugie w historii spotkanie CADMAT odbyło się 3 października 2008 roku. Pod wieloma względami była to w tym roku największa w branży CAD/CAM impreza tego typu! Jako pierwsza w Polsce firma MAT zaprezentowała kilkupoziomowe projekty, na których jednocześnie pracowało kilku prowadzących w czasie rzeczywistym.

Ponad 200 gości uczestniczących w 4 równoległych prezentacjach mogło zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami branżowymi z dziedziny oprogramowania oraz sprzętu. Nikt do tej pory w praktyce nie zdołał pokazać, czym tak naprawdę jest oprogramowanie do zarządzania cyklem życia projektu. Na CADMAT to się udało - dzięki długim przygotowaniom i zaangażowaniu zespołu specjalistów, wszyscy mogli na żywo obejrzeć zastosowania Autodesk Vault czy ProductStream.

Mało tego - zaprezentowano całą masę rozwiązań Hewlett Packard: plotery, stacje robocze, monitory oraz wiele innych atrakcji. "Cieszymy się z sukcesu CADMAT i zapraszamy na następną edycję już w przyszłym roku" - zapewniają organizatorzy spotkania, przedstawiciele firmy MAT.

CAD MAT'owe fakty:

  • ponad 250 przedstawicieli branży CAD/CAM w jednym miejscu - społeczność Autodesk;
  • 45 przeprowadzonych prezentacji oprogramowania i sprzętu dla profesjonalistów;
  • łączna wartość nagród rozdanych uczestnikom wyniosła prawie 10 000 zł;
  • rozdano prawie 400 wersji demonstracyjnych najnowszych oprogramowań Autodesk.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej