CADMAT zakończony!

2008-10-13 15:45
CAD MAT zakończony!
Autor: MAT CAD MAT zakończony!

Drugie w historii spotkanie CADMAT odbyło się 3 października 2008 roku. Pod wieloma względami była to w tym roku największa w branży CAD/CAM impreza tego typu! Jako pierwsza w Polsce firma MAT zaprezentowała kilkupoziomowe projekty, na których jednocześnie pracowało kilku prowadzących w czasie rzeczywistym.

Ponad 200 gości uczestniczących w 4 równoległych prezentacjach mogło zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami branżowymi z dziedziny oprogramowania oraz sprzętu. Nikt do tej pory w praktyce nie zdołał pokazać, czym tak naprawdę jest oprogramowanie do zarządzania cyklem życia projektu. Na CADMAT to się udało - dzięki długim przygotowaniom i zaangażowaniu zespołu specjalistów, wszyscy mogli na żywo obejrzeć zastosowania Autodesk Vault czy ProductStream.

Mało tego - zaprezentowano całą masę rozwiązań Hewlett Packard: plotery, stacje robocze, monitory oraz wiele innych atrakcji. "Cieszymy się z sukcesu CADMAT i zapraszamy na następną edycję już w przyszłym roku" - zapewniają organizatorzy spotkania, przedstawiciele firmy MAT.

CAD MAT'owe fakty:

  • ponad 250 przedstawicieli branży CAD/CAM w jednym miejscu - społeczność Autodesk;
  • 45 przeprowadzonych prezentacji oprogramowania i sprzętu dla profesjonalistów;
  • łączna wartość nagród rozdanych uczestnikom wyniosła prawie 10 000 zł;
  • rozdano prawie 400 wersji demonstracyjnych najnowszych oprogramowań Autodesk.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej