Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje komercyjne

Biurowiec PRIME Corporate Center oddany do użytkowania

Tagi:
Epstein
,
inwestycje Warszawa
,
Warbud SA

Przy ulicy Grzybowskiej 78 w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie biurowca PRIME Corporate Center. Wyłącznym najemcą budynku jest firma Raiffeisen Polbank. W nowej siedzibie banku będzie pracować około 2100 osób.

Całkowita powierzchnia 23-kondygnacyjnego biurowca PRIME Corporate Center wynosi prawie 20 900 m². Na podziemnych kondygnacjach jest ponad 190 miejsc postojowych.
Oprócz powierzchni biurowej w PRIME Corporate Center jest restauracja, taras z panoramicznym widokiem na Warszawę, wygodny podjazd pod główne wejście oraz parking dla rowerów.

Inwestorem realizacji jest firma Golub GetHouse. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Warbud, która ukończyła budowę w ciągu niespełna dwóch lat. Projekt architektoniczny obiektu przygotowała pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago we współpracy z firmą Epstein. Budynek wyposażony jest w rozwiązania technologiczne zgodne certyfikacją ekologiczną BREEAM „Bardzo dobry”.


Galeria
Pokaz slajdów:

Nazwa inwestycji: PRIME Corporate Center
Adres inwestycji: ul. Grzybowska 78, Warszawa
Inwestor: Golub GetHouse
Projekt architektoniczny: pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago we współpracy z firmą Epstein
Generalny wykonawca: Warbud SA
Całkowita powierzchnia: 20 900 m²
Ilość miejsc postojowych: 190
Początek budowy: kwiecień 2014
Zakończenie budowy: kwiecień  2016

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: