Inwestycje w Poznaniu: kolejny biurowiec dla biznesu i nauki

2013-07-22 17:54
Inwestycje w Poznaniu. PTB Nickel buduje Inkubator Biznes i Nauka
Autor: PTB Nickel Inkubator Biznes i Nauka. Nowa inwestycja w Poznaniu przy ul. Obornickiej

W Poznaniu rozpoczęła się budowa kolejnego inkubatora. Przy ul. Obornickiej powstaje nowoczesny biurowiec o powierzchni ponad 2100 mkw., który przeznaczony będzie dla firm działających na styku nauki i biznesu. Inwestycja w Poznaniu finansowana jest ze środków Unii Europejskiej. Generalnym wykonawcą prac jest spółka PTB Nickel. 

Nowe inwestycje w Poznaniu: PTB Nickel buduje Inkubator Biznes i Nauka

Inkubator Biznes i Nauka to nowoczesny budynek biurowy, który przeznaczony będzie dla przedsiębiorstw działających na styku nauki i biznesu. 2-kondygnacyjny budynek Inkubatora o łącznej powierzchni ponad 2100 mkw. powstaje przy ul. Obornickiej. Budynek spełnia wymogi klasy A. W biurowcu zlokalizowane zostaną powierzchnie biurowe oraz specjalistyczne laboratoria. Do dyspozycji będą sale konferencyjne i szkoleniowe. Pod biurowcem powstanie podziemny parking na ok. 40 samochodów. Obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Budowa inwestycji w Poznaniu rozpoczęła się w czerwcu 2013 roku. Planowany termin oddania do użytku Inkubatora to I kwartał 2014 roku. Inwestorem jest spółka Biznes i Nauka. Firma PTB Nickel odpowiada za projekt wykonawczy, a także kompleksową realizację inwestycji.

Inwestycje w Poznaniu. PTB Nickel buduje Inkubator Biznes i Nauka
Autor: PTB Nickel Biura w Poznaniu. PTB Nickel buduje Inkubator Biznes i Nauka, w którym znajdą się biura i lobaratoria przeznaczone dla firm działających na styku nauki i biznesu
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej