Gmach SGH już otwarty

2007-05-21 16:36
Gmach SGH
Autor: brak danych

7 grudnia 2006 roku został oddany do użytku gmach Szkoły Głównej Handlowej na rogu ulic Niepodległości i Madalińskiego w Warszawie. Budowa obiektu pochłonęła 50 mln zł.

 

Nowoczesny budynek z charakterystycznym dachem w kształcie dziobu okrętu wyglądem nawiązuje do głównego gmachu SGH. Projekt nowego obiektu powstał w pracowni architektonicznej Kontrapunkt V-Projekt z Krakowa.
Studenci mają do dyspozycji trzy aule, 12 sal seminaryjnych, 10 wykładowych, osiem komputerowych. Jest także pięć pomieszczeń dla katedr i instytutów oraz zaplecze konferencyjne i gastronomiczne. Komunikację w budynku zapewnią m.in. trzy windy. Całkowita powierzchnia wynosi 9,7 tys. mkw. Obiekt jest przystosowany dla niepełnosprawnych. Pod gmachem ciągnie się wielopoziomowy parking na 118 samochodów. Garaż wyposażony jest w specjalne palety, które same parkują pojazdy, przemieszczając je między wjazdem a miejscem parkingowym.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej