Warbud podpisał umowę z Dom Development

2007-05-28 14:08
Akacje IX
Autor: brak danych

Warbud SA podpisał umowę z Dom Development SA, na podstawie której wybuduje w systemie generalnego wykonawstwa Osiedle Mieszkaniowe Akacje IX przy ulicy Botewa w Warszawie. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu umowy wynosi ponad 26 milionów złotych (netto), a termin zakończenia prac przewidywany jest na początek grudnia 2004 roku.

Zarząd Spółki Warbud SA poinformował o otrzymaniu dwustronnie podpisanej umowy (datowanej na 8 września 2003 r.) z Dom Development SA, na podstawie której Warbud wybuduje w systemie generalnego wykonawstwa Osiedle Mieszkaniowe Akacje IX przy ulicy Botewa w Warszawie.

Akacje IX to osiedle (a właściwie jeden, duży budynek) o nowoczesnej architekturze, położone na starym Tarchominie przy ulicy Christo Botewa pomiędzy ulicami Światowida i Myśliborską. Teren wokół budynku, tak jak na innych osiedlach Dom Development  będzie ogrodzony i strzeżony, a w chronionej strefie znajdzie się również plac zabaw dla dzieci. Mieszkańcy będą mieli również do swojej dyspozycji parking oraz podziemny garaż. Koszt inwestycji to ponad 26 milionów złotych. Termin zakończenia prac przewidziano na początku grudnia 2004 roku.

Czytaj więcej