Najnowsza inwestycja Budimex Nieruchomości...

2008-03-13 14:31
Osiedle Idzikowskiego
Autor: CORE PR

...powstanie na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Idzikowskiego i Czerniakowskiego. 160 mieszkań, które powstaną w ramach tej inwestycji, zostaną oddane do użytku do końca 2009 roku.

Osiedle Idzikowskiego to zespół trzech czteropiętrowych budynków o nowoczesnej architekturze. Projekt architektoniczny wykonała pracownia Grupa 5 z Warszawy. Elewacje z ementami jasnej cegły nawiązują do starych, mokotowskich kamienic. We wszystkich mieszkaniach zamontowano duże okna, które zapewniają odpowiednio duży dopływ światła dziennego. Wykończenia je drewnianą stolarką.
Mieszkania na osiedlu Idzikowskiego maja metraż od 92 m2 do 106 m2. Lokale maja wysokość 270 cm. Każde mieszkanie będzie miało balkon, a mieszkania na parterze ogródki.

Z myślą o najmłodszych projektanci przewidzieli również plac zabaw ukryty wśród zieleni.Osiedle wyróżnia się dobra lokalizacją. Wielbicieli przyrody i zieleni ucieszy bliskość Jeziorka Czerniakowskiego, Królikarni oraz łazienek Królewskich. W poliżu Trasa Siekerkowska oraz duża ilość linii autobusowych ułatwią połączenie z prawo i lewobrzeżną Warszawą.

Od 1 marca 2008 roku można kupić mieszkanie na osiedlu przy Idzikowskiego. Sprzedaż jest prowadzona w systemie 10/90. Cena pozostaje stała, bez waloryzacji i dodatkowych opłat.

marzec 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej