Wyposażenie domu pod jednym dachem

2007-09-13 16:10
Galeria Gala
Autor: brak danych

24 sierpnia 2007 roku nastąpiło otwarcie lubelskiej Galerii Gala - najnowocześniejszego centrum handlowego z artykułami dla domu. Pod jednym dachem znajda się sklepy z kompletną ofertą mebli, akcesoriów, materiałów i usług związanych z budową domów oraz wyposażeniem wnętrz.Galeria Gala charakteryzuje się nowoczesną architekturą. Szklana elewacja frontowa jest pierwszą tego typu w Polsce. Stworzono nowoczesny system komunikacji wewnętrznej dla najemców - drogi dojazdowe, wydzieloną strefę dostaw, pojemne windy towarowe. A dla przyszłych klientów komfortową i praktyczną komunikacje - ruchome chodniki na wszystkich kondygnacjach, wygodny system parkingów.

Dodatkowo przestronne korytarze i przestrzenie przy przeszklonej fasadzie zostały zaprojektowane tak, by po otwarciu obiektu posłużyły artystom i architektom, którzy będą mogli prezentować tu swoje prace.
Obiekt został zaprojektowana przez pracownie architektoniczną Bieńkowski, Lis, Mierzewa. Architekci, a generalnym wykonawcą obiektu została firma Budimex Dromex.
Galeria będzie oferować nie tylko szeroki wybór produktów i artykułów do domu, ale również będzie świadczyć usługi specjalistyczne z zakresu doradztwa technicznego i doboru materiałów budowlanych i wykończeniowych. W nowym obiekcie zatrudnienie znalazło już 500 osób.

Warto również wspomnieć o doskonałej lokalizacji galerii w centrum miasta, gdzie krzyżują się 22 linie komunikacyjne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej