Student Depot. Prywatny akademik w Warszawie. Ile kosztuje wynajęcie pokoju w Student Depot?

2019-11-13 15:39 Marzena Sarniewicz
Student Depot
Autor: Student Depot

Student Depot to prywatny akademik, który powstał w Warszawie u zbiegu ul. Suwak i Woronicza, na granicy Mokotowa i Służewca. Cechą charakterystyczną nowego budynku jest soczysta żółć zastosowana na części elewacji. To projekt warszawskiej pracowni 22 Architekci. Zobacz jak wyglądają pokoje w Student Depot i dowiedz się ile trzeba zapłacić za ich wynajem.

To już piąty prywatny akademik sieci Student Depot w Polsce. Pozostałe mieszczą się w Poznaniu, Lublinie, Łodzi i Wrocławiu. Inwestor sieci akademików, firma Griffin przekonuje, że na rynku jest wielu studentów, którzy chcą wynająć pokój z własną kuchnią i łazienką.

Oferta najmu w akademiku Student Depot

W ofercie prywatnego akademika Student Depot jest 488 pokoi, w tym jednoosobowe typu studio, kilka dwuosobowych oraz dla par. Wszystkie pokoje są w pełni umeblowane, mają łazienki z prysznicem i aneksy kuchenne. Na parterze powstała przestrzeń wspólna z kilkoma fotelami i kanapami. Można tu spędzać czas z innymi studentami lub obejrzeć np. film. W akademiku powstał też „cichy pokój” przeznaczony do nauki. Korytarze w budynku mają kolor żółty, taki sam jak część elewacji.

Ile kosztuje wynajęcie pokoju w akademiku Student Depot?

Wynajęcie pokoju to koszt od 1600 do 1700 zł miesięcznie. Studenci w pakiecie mają internet, nie ma też żadnych dodatkowych opłat. To zdecydowanie mniej niż wynajęcie kawalerki w stolicy. Około 60 % najemców to studenci napływowi. Pokoje można wynająć na cały rok akademicki lub tylko na jeden semestr.

Student Depot
Autor: Student Depot

Jak dojechać do akademika Student Depot?

Akademik powstał u zbiegu ulic Suwak i Woronicza na warszawskim Mokotowie. W pobliżu prywatnego akademika Student Depot są przystanki tramwajowe i autobusowe, a przede wszystkim stacja metra Służew. Dzięki temu można szybko i bez korków dojechać do centrum stolicy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej