Mieszkania na wynajem przy Grzybowskiej 59 w Warszawie

2019-10-10 14:19
Mieszkanie na wynajem Warszawa ul. Grzybowska 59
Autor: Marzena Sarniewicz

Nowe mieszkania na wynajem powstaną w 160-metrowej wieży, która wyrośnie w samym centrum warszawskiej Woli, na działce przy ul. Grzybowskiej 59. Wieżowiec to inwestycja Golub GetHouse. Aktualnie trwają prace nad opracowaniem ostatecznej koncepcji architektonicznej.

Mieszkania na wynajem w centrum warszawskiej Woli

Prace budowlane przy ul. Grzybowskiej 59 rozpoczną się na przełomie 2020/2021 roku. W tym 160-metrowym wieżowcu znajdzie się około 900 apartamentów na wynajem. Na dwóch najniższych kondygnacjach budynku znajdzie, m.in. całodobowa recepcja, centrum SPA, siłownią, strefa do jogi, kort do squasha, sala kinowa, wspólny salon wypoczynkowy, pokój gier oraz przestrzenie co-workingowe. W wieżowcu znajdzie się także restauracja oraz lokale usługowe.

Wieżowiec z apartamentami na wynajem przy ul. Grzybowskiej 59 to kolejna inwestycja Golub GetHouse na Woli. Aktualnie, wspólnie z Mennicą Polską SA, firma buduje wieżowiec Mennica Legacy Tower. Golub GetHouse obecny jest również w sektorze prywatnych akademików. Przypomnijmy, że we wrześniu 2019 firma oddała do użytkowania akademik LivinnX Kraków.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej