Startuje Panattoni Łódź Business Center

2010-06-17 13:46
Panattoni Business Center Łódź
Autor: Konkret PR Panattoni Business Center Łódź

Panattoni Europe rozpoczął budowę pierwszego budynku w Panattoni Business Center Łódź. Park będzie miał charakter "small business units". Obecnie wynajęte jest 7100 m2 powierzchni.

Kompleks magazynowo-biurowy powstanie u zbiegu ulic Puszkina i Dostawczej w Łodzi, w dzielnicy Widzew, w pobliżu przyszłego węzła łączącego autostrady A1 i A2.

Panattoni Łódź Business Center składać się będzie z dwóch budynków - każdy o powierzchni 9 tys. mkw. Inwestycja jest nowatorską ideą połączenia powierzchni magazynowej z biurową. Najemcami rozpoczętej inwestycji są należący do międzynarodowego holdingu DS Smith, producent tektury falistej i opakowań, firma DS Smith Polska SA (blisko 2 600 m2) oraz firma z branży farmaceutycznej, dla którego powierzchnia magazynowa będzie miała charakter inwestycji build-to-suit (BTS). Przestrzeń zawierać będzie pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą, co w przypadku farmaceutyków jest niezbędnym wymogiem dla magazynowanych artykułów.

Panattoni Łodź Business Center - jako pierwsza tego typu inwestycja w portfolio dewelopera - oferować będzie powierzchnię typu "small business units". Oznacza to, że park dostosowany będzie do potrzeb mniejszych najemców poprzez zaprojektowane minimalne moduły magazynowe. Ich powierzchnia wynosi po około 1600 m2. Część magazynowa obiektu to nowoczesna powierzchnia klasy A, z dostępem do doków i wjazdem z poziomu „0”, z przeznaczeniem zarówno na składowanie, jak i lekką produkcję.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej