Skalski Logistic Park

2009-10-28 12:23
Skalski Logistic Park
Autor: Grupa Skalski Park logistyczny zlokalizowany jest bezpośrednio przy autostradzie A4. Łączna powierzchnia może sięgnąć nawet 200 000 mkw.

Na obszarze niemal 50 ha, 15 km od centrum Wrocławia powstało centrum logistyczne Skalski Logistic Park. Jest to jeden z projektów deweloperskich Grupy Skalski.

Zaplanowano 5 budynków, których powierzchnie przeznaczono przede wszystkim pod działalność magazynową, produkcyjną oraz biurowo-usługową. Obecnie istnieje możliwość wynajęcia powierzchni do 30 000 m2. Łączna powierzchnia w lokalizacji może sięgnąć do 200 000 m2.

Grupa Skalski jest powiązanym kapitałowo konsorcjum przedsiębiorstw branży ogólnobudowlanej. Występuje w charakterze generalnego wykonawcy przy realizacji inwestycji z zakresu budownictwa przemysłowego i użyteczności publicznej, zarówno w sferze projektowania jak i wykonawstwa. Grupa zrealizowała już blisko 800 000 m2 hal różnego przeznaczenia – większość w systemie Astron.

Skalski Logistic Park
Autor: Grupa Skalski Skalski Logistic Park – hala magazynowa

Zostały już podpisane umowy na wynajem hali w Skalski Logistic Park we Wrocławiu. Firma Azpiaran Polska sp. z o.o., produkująca metalowe elementy tłoczone dla producentów branży AGD, motoryzacyjnej i elektronicznej zawarła umowę na wynajem 3000 m2. Igepa Polska sp. z o.o. – dystrybutor mediów do druku oraz papierów biurowych podpisała umowę na 1200 m2 hali magazynowej.

Skalski Logistic Park
Autor: Grupa Skalski

Grupa Skalski realizuje inwestycje z własnych środków na zasadzie deweloperskiej, na terenie całego kraju. Przykładem są:

  • Centrum Logistyczne Skalski Logistic Park pod Wrocławiem o powierzchni ok. 34 000 m2, z możliwością rozbudowy do 200 000 m2 pod wynajem
  • Centrum Logistyczne T.C. Dębica w Tarnowie o powierzchni 46 000 m2 z możliwością dalszej rozbudowy
  • Centrum Logistyczne w Podgrodziu k. Dębicy o powierzchni ok. 30 000 m2 pod wynajem
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej