Ścianki działowe Minerva – biuro funkcjonalne

2013-01-16 13:37
Ścianki działowe Minerva – biuro funkcjonalne
Autor: Minerva sp. z o.o. Ścianki działowe firmy Minerva sprawdzają się na powierzchniach różnej wielkości, funkcjonalnie dzieląc przestrzeń i podnosząc komfort pracy. System M55 występuje w wersji z tłumieniem i bez tłumienności.

Ścianki działowe to wyposażenie biura, które często okazuje się niezbędne. Porządkują one przestrzeń, a nawet nadają jej nową funkcjonalność. Zwiększają komfort pracy i sprawiają, że biuro nabiera innego charakteru.

Ściany działowe muszą pasować do wnętrza zarówno pod względem właściwości, jak i wyglądu. Każda przestrzeń biurowa – od najmniejszej po taką, która zajmuje ogromną powierzchnię – wymaga bowiem, by ścianki działowe miały określone parametry.

W ofercie firmy Minerva znajdują się różne modele ścianek działowych. Ich właściwości pozwalają dobrać odpowiedni model do każdej powierzchni i skutecznie podzielić przestrzeń, podnosząc przy tym komfort w miejscu pracy. Ściany dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Np. te z Systemu M55 (gr. 55 mm) występują w wersji z tłumieniem i bez tłumienności oraz w wielu typach (proste, dzielone ze szkłem, diagonalne, skośne, stołowe proste, stołowe diagonalne). 

Ścianki działowe Minerva umożliwiają ponadto zmianę aranżacji już po ich wbudowaniu. Można je bowiem przestawiać, przeinstalowywać itp.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej