Polonez latem 2010

2010-01-06 15:35
Budynek biurowy Polonez
Autor: Advanced Public Relations

HOCHTIEF Polska Oddział Warszawa zakończył realizację stanu surowego budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, przy ulicy Poloneza.

Powstający obiekt to trzykondygnacyjny budynek biurowy z garażem podziemnym, parkingiem naziemnym i częścią magazynową. Łączna powierzchnia obiektu wynosi 7300 mkw. Budynek jest realizowany na zlecenie firmy Polonez Investment.

Budowa obiektu rozpoczęła się w lipcu 2009 roku, a symboliczne zawieszenie wiechy (21 grudnia 2009) zakończyło realizację jego stanu surowego. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Zakończenie realizacji projektu planowane jest na czerwiec 2010 roku. Po zakończeniu robót obiekt stanie się siedzibą firm z Grupy Juwentus.

- Obecnie prowadzimy prace wykończeniowe takie jak szlichty i tynki, montaż elewacji aluminiowo-szklanej i kamiennej oraz montaż  systemów instalacyjnych.  Wkrótce rozpoczniemy  montaż ścianek działowych, sufitów podwieszanych oraz  sieci zewnętrznych - powiedziała Monika Rakowska, kierownik kontraktu w HOCHTIEF Polska Oddział w Warszawie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej