Panattoni Park Łódź Graniczna

2008-06-27 13:37
Panattoni
Autor: brak danych

18 czerwca 2008 roku odbyło się wmurowanie kamienia węgielnego pod kolejny Panattoni Park. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele firmy Panattoni Europe i jej klientów oraz władze lokalne.

Panattoni Park Łódź Graniczna to druga inwestycja Panattoni Europe w Łodzi. Nowy obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Granicznej 60, znajduje się niedaleko autostrady A1 w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. Łódzki park jest doskonałym miejscem dla centrum logistycznego obsługującego rynki Polski i Europejski.

"Od czasu wejścia na Polski rynek, nasza firma prowadzi dynamiczną politykę ekspansji - sfinalizowaliśmy wiele inwestycji, a w budowie znajdują się kolejne" - komentuje Robert Dobrzycki, Regionalny Partner Central & Eastern Europe w Panattoni Europe.
Termin oddania Panattoni Park Łódź Graniczna do użytku zaplanowano na III kwartał 2008 r. Mimo, że centrum dopiero jest w budowie , Panattoni Europe wynajął już 20 000 m2 inwestycji (całkowita powierzchnia użytkowa to 28 000 m2).
Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, jednego z njwiekszych deweloperów na świecie. W ubiegłym roku firma wybudowała na świecie 1 895 160 m2 powierzchni, a przez ostatnie dwa oddała do użytku prawie 1 000 000 m2 powierzchni magazynowej w Europie.

czerwiec 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej