Otwarcie fabryki Sopp Polska

2007-06-08 15:04

W Kamiennej Górze, na terenie tamtejszej Specjalnej Strefy Ekonomicznej firma Sopp Polska otworzyła już drugą fabrykę wstążek. Dzięki inwestycji powstało około 200 miejsc pracy.

Fabryka wstążek powstała na hektarowej działce kosztem 8 mln zł. Inwestor otworzył swój zakład w Kamiennej Górze, ze względu na bliskość granicy ze swoim państwem, sprawną i profesjonalną obsługę zapewnianą przez Strefę oraz doświadczoną załoga zakładu.

- Każde otwarcie nowego zakładu cieszy, ponieważ to kolejne miejsca pracy - mówił prezes kamiennogórskiej SSE Marek Proskura. Strefa od początku swojego istnienia prowadziła rozmowy z Sopp Polska. Marek Proskura przekonał firmę do inwestowania w Kamiennej Górze. W ciągu kilku miesięcy doprowadził również do przejęcia przez strefę terenów, na których Sopp Polska wybudowała zakład.

Sopp Polska największym udziałowcem w produkcji tkanych wstążek dekoracyjnych w Europie. Specjalizuje się głównie w wytwarzaniu ozdobnych kokard w większości dla przemysłu spożywczego i kosmetycznego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej