Osiedle Mickiewicza. Nowa inwestycja z BREEAM

2015-06-15 14:18
Osiedle Mickiewicza. Nowa inwestycja Skanska Residential Development Poland
Autor: Skanska Residential Development Poland Osiedle Mickiewicza, Bielany, Warszawa

Rozpoczęła się budowa Osiedla Mickiewicza w Warszawie. Nowa inwestycja Skanska Residential Development Poland jest certyfikowana w systemie BREEAM.

W 2015 roku rozpoczęła się budowa Osiedla Mickiewicza w warszawskiej dzielnicy Bielany. Kompleks zajmie teren położony między al. Armii Krajowej, ul. Rudzką oraz ul. Mickiewicza. Nowa inwestycja to kompleks budynków mieszkalnych, który po ukończeniu będzie liczyć łącznie 497 mieszkań. Prace podzielono na cztery etapy. W pierwszym etapie nowej inwestycji zaplanowano 105 mieszkań o powierzchni od 28 do przeszło 100 m2.

Pod budynkiem znajdować się będzie garaż. Z podziemnego parkingu będą mogli korzystać właściciele samochodów z instalacją LPG dzięki zastosowaniu odpowiedniej wentylacji i systemu czujników.

Obiekt jest certyfikowany w systemie BREEAM. Inwestor podkreśla, że zdobycie certyfikatu środowiskowego będzie dla klientów gwarancją lepszej niż standardowa termiki pomieszczeń czy wentylacji, a także bezpieczeństwa. 
Ciekawostką jest stacja naprawy i mycia rowerów. Do czyszczenia rowerów ma być wykorzystywana deszczówka. W budynku zaplanowano wykorzystanie systemów tzw. inteligentnego domu, co ma pomóc w zmniejszeniu zużycia energii.


Nazwa inwestycji: Osiedle Mickiewicza, I etap
Lokalizacja: ul. Rudzka, Warszawa
Inwestor: Skanska Residential Development Poland
Projekt architektoniczny: HRA ARCHITEKCI Sp. z o.o. Sp.k. (dawniej Hermanowicz Rewski Architekci Sp.j.)
Liczba kondygnacji: 7 nadziemnych, 1 podziemna
Liczba lokali: 105
Liczba miejsc parkingowych: 106
 Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej