Nowoczesny biurowiec na Starym Mieście we Wrocławiu

2017-09-25 14:47
SQ Business Center Wrocław
Autor: FB Antczak Oddanie obiektu SQ do użytku planowane jest na I kwartał 2019 roku

SQ to najnowsza inwestycja dewelopera FB Antczak. Ten 9-kondygnacyjny biurowiec powstanie przy ul. Stacyjnej 1 we Wrocławiu. Aktualnie trwa budowa kondygnacji podziemnej. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na I kwartał 2019 roku.

Biurowiec SQ będzie miał 5500 m² powierzchni biurowej w standardzie klasy A. Na jego dachu powstanie ponad 80-metrowy zielony taras, na którym będzie można odpocząć nie wychodząc z budynku. W obiekcie zaprojektowano również parking podziemny i duży parking naziemny, gdzie będą również miejsca dla rowerów. Na parterze SQ znajdą się lokale handlowo-usługowe.

Wyróżnikiem inwestycji jest możliwość zakupu powierzchni biurowej w obiekcie. Inwestor, FB Antczak, zdecydował się na takie rozwiązanie, ze względu na brak podobnej oferty na lokalnym rynku biurowym. Mimo, że budowa dopiero ruszyła, w biurowcu sprzedano już ponad 20% powierzchni biurowej. Oznacza to, że jest zapotrzebowanie na tego typu inwestycje.

SQ Business Center Wrocław
Autor: FB Antczak Projekt biurowca SQ powstał we wrocławskiej pracowni projektowej Mańczak

Nazwa inwestycji: SQ
Lokalizacja: Wrocław, ul. Stacyjna 1
Funkcja: biurowiec
Inwestor: FB Antczak
Generalny wykonawca: FB Antczak
Projektant: pracownia projektowa Mańczak
Całkowita powierzchnia: 5500 m²
Liczba kondygnacji: 9
Rozpoczęcie budowy: wrzesień 2017
Zakończenie budowy: I kwartał 2019

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej