Nowa inwestycja Ghelamco w Warszawie, T-Mobile Office Park już wynajęty

2014-07-07 11:57
T-Mobile w nowej siedzibie. Kolejny park biznesu Ghelamco
Autor: Ghelamco Poland Nowe biura w Warszawie - siedziba firmy T-Mobile. Przed kopmpleksem biurowym T-Mobile Office Park znajduje się przestronne patio z zielenią i elementami małej architektury

Biurowiec Ghelamco T-Mobile Office Park, został już niemal w całości wynajęty

T-Mobile Office Park – biura w Warszawie

Nowa inwestycja Ghelamco w Warszawie, oddany do użytku w maju 2013 roku biurowiec T-Mobile Office Park ma 40 000 m2 powierzchni biurowej. W lipcu 2014  biurowiec był już niemal w 100 procentach wynajęty.
Głównym najemcą w biurowcu jest T-Mobile, uzytkujące 27 000 m2 powierzchni biurowej.
Drugi najemca, Citi Service Center Poland zdecydował się na powiększenie biur i wynajem dodatkowych pomieszczeń w kompleksie. Nowe biuro Citi Service Center Poland ma zajmować łącznei 12 600 m2. Umowa wynajmu podpisana jest na 5 lat. Repezentantem  najemcy była agencja DTZ.

T-Mobile Office Park jest złożonym z trzech skrzydeł warszawskim biurowcem. Bryła o przeszklonych elewacjach mierzy sześć do ośmiu kondygnacji nadziemnych w poszczególnych częsciach; pod budynkiem znajdują się trzy kondygnacje podziemnych. Łącznie w kompleksie biurowym jest ok. 1300 miejsc parkingowych a także stojaki rowerowe i prysznice dla rowerzystów i motocyklistów. Nowa inwestycja Ghelamco znajduje się na Mokotowie przy ulicy Marynarskiej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej