Nowa inwestycja Ghelamco w Warszawie, T-Mobile Office Park już wynajęty

2014-07-07 11:57
T-Mobile w nowej siedzibie. Kolejny park biznesu Ghelamco
Autor: Ghelamco Poland Nowe biura w Warszawie - siedziba firmy T-Mobile. Przed kopmpleksem biurowym T-Mobile Office Park znajduje się przestronne patio z zielenią i elementami małej architektury

Biurowiec Ghelamco T-Mobile Office Park, został już niemal w całości wynajęty

T-Mobile Office Park – biura w Warszawie

Nowa inwestycja Ghelamco w Warszawie, oddany do użytku w maju 2013 roku biurowiec T-Mobile Office Park ma 40 000 m2 powierzchni biurowej. W lipcu 2014  biurowiec był już niemal w 100 procentach wynajęty.
Głównym najemcą w biurowcu jest T-Mobile, uzytkujące 27 000 m2 powierzchni biurowej.
Drugi najemca, Citi Service Center Poland zdecydował się na powiększenie biur i wynajem dodatkowych pomieszczeń w kompleksie. Nowe biuro Citi Service Center Poland ma zajmować łącznei 12 600 m2. Umowa wynajmu podpisana jest na 5 lat. Repezentantem  najemcy była agencja DTZ.

T-Mobile Office Park jest złożonym z trzech skrzydeł warszawskim biurowcem. Bryła o przeszklonych elewacjach mierzy sześć do ośmiu kondygnacji nadziemnych w poszczególnych częsciach; pod budynkiem znajdują się trzy kondygnacje podziemnych. Łącznie w kompleksie biurowym jest ok. 1300 miejsc parkingowych a także stojaki rowerowe i prysznice dla rowerzystów i motocyklistów. Nowa inwestycja Ghelamco znajduje się na Mokotowie przy ulicy Marynarskiej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej