MC55 Office - w Białymstoku powstanie pierwszy tak nowoczesny kompleks biurowców

2022-03-30 15:44
MC55 Office biurowiec w Białymstoku
Autor: Warimpex MC55 Office - nowoczesny charakter inwestycji podkreśli elegancka szklana fasada budynków

Budowa biurowca MC55 Office w Białymstoku ma ruszyć jeszcze w 2022 roku. Inwestorem jest Warimpex, spółka dewelopersko-inwestycyjna z Wiednia. Projekt nowoczesnego budynku powstał w pracowni Kubatura. Inwestor twierdzi, że MC55 Office będzie pierwszym tak nowoczesnym biurowcem w Białymstoku.

Spis treści

  1. Jaki będzie MC55 Office?
  2. Biurowiec MC55 Office proekologiczny
  3. Gdzie powstanie biurowiec MC55 Office?
MC55 Office biurowiec w Białymstoku
Autor: Warimpex

Jaki będzie MC55 Office?

W ramach inwestycji wybudowane zostaną trzy 6-kondygnacyjne biurowce. W budynkach powstanie 36 000 m² powierzchni do wynajęcia. Na parterze będą powierzchnie handlowo-usługowe, pod sklepy, punkty usługowe i lokale gastronomiczne. Pod budynkami zaprojektowano dwupoziomowy parking samochodowy, z 390 miejscami postojowymi. W kompleksie planowane jest stworzenie rowerowni i szatni z prysznicami oraz stacji do ładowania samochodów elektrycznych.

Nowa inwestycja Warimpexu będzie pierwszym tak nowoczesnym obiektem biurowym w Białymstoku, który z miejsca ma szansę stać się jego biznesową wizytówką i być adresem pierwszego wyboru dla lokalnych firm ceniących sobie prestiż i wysoką jakość powierzchni biurowej. Wierzymy też, że projekt pomoże przyciągnąć do miasta zagranicznych inwestorów. Białystok to największa aglomeracja północno-wschodniej Polski, pełniąca rolę najważniejszego w tym regionie ośrodka naukowego, administracyjnego i kulturalnego. Podlasie ma również niewątpliwy potencjał gospodarczy i jako agent wyłączny nieruchomości zamierzamy pomóc naszemu klientowi odkrywać jego atuty przed przedstawicielami biznesu z całej Polski” - mówi Daniel Czarnecki, dyrektor działu powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Biurowiec MC55 Office proekologiczny

Biurowiec w Białymstoku zostanie zbudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Obiekt będzie się ubiegał o uzyskanie certyfikatu BREEAM. Z myślą o stworzeniu komfortowego i bezpiecznego środowiska pracy zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne i przestrzenne, w tym wydajny system wentylacji i klimatyzacji.

Gdzie powstanie biurowiec MC55 Office?

Biurowiec MC55 Office powstanie w Białymstoku na działce u zbiegu ulic Bohaterów Monte Cassino i Wyszyńskiego w Białymstoku

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej