MC55 Office - w Białymstoku powstanie pierwszy tak nowoczesny kompleks biurowców

2022-03-30 15:44
MC55 Office biurowiec w Białymstoku
Autor: Warimpex MC55 Office - nowoczesny charakter inwestycji podkreśli elegancka szklana fasada budynków

Budowa biurowca MC55 Office w Białymstoku ma ruszyć jeszcze w 2022 roku. Inwestorem jest Warimpex, spółka dewelopersko-inwestycyjna z Wiednia. Projekt nowoczesnego budynku powstał w pracowni Kubatura. Inwestor twierdzi, że MC55 Office będzie pierwszym tak nowoczesnym biurowcem w Białymstoku.

Spis treści

  1. Jaki będzie MC55 Office?
  2. Biurowiec MC55 Office proekologiczny
  3. Gdzie powstanie biurowiec MC55 Office?
MC55 Office biurowiec w Białymstoku
Autor: Warimpex

Jaki będzie MC55 Office?

W ramach inwestycji wybudowane zostaną trzy 6-kondygnacyjne biurowce. W budynkach powstanie 36 000 m² powierzchni do wynajęcia. Na parterze będą powierzchnie handlowo-usługowe, pod sklepy, punkty usługowe i lokale gastronomiczne. Pod budynkami zaprojektowano dwupoziomowy parking samochodowy, z 390 miejscami postojowymi. W kompleksie planowane jest stworzenie rowerowni i szatni z prysznicami oraz stacji do ładowania samochodów elektrycznych.

Nowa inwestycja Warimpexu będzie pierwszym tak nowoczesnym obiektem biurowym w Białymstoku, który z miejsca ma szansę stać się jego biznesową wizytówką i być adresem pierwszego wyboru dla lokalnych firm ceniących sobie prestiż i wysoką jakość powierzchni biurowej. Wierzymy też, że projekt pomoże przyciągnąć do miasta zagranicznych inwestorów. Białystok to największa aglomeracja północno-wschodniej Polski, pełniąca rolę najważniejszego w tym regionie ośrodka naukowego, administracyjnego i kulturalnego. Podlasie ma również niewątpliwy potencjał gospodarczy i jako agent wyłączny nieruchomości zamierzamy pomóc naszemu klientowi odkrywać jego atuty przed przedstawicielami biznesu z całej Polski” - mówi Daniel Czarnecki, dyrektor działu powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Biurowiec MC55 Office proekologiczny

Biurowiec w Białymstoku zostanie zbudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Obiekt będzie się ubiegał o uzyskanie certyfikatu BREEAM. Z myślą o stworzeniu komfortowego i bezpiecznego środowiska pracy zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne i przestrzenne, w tym wydajny system wentylacji i klimatyzacji.

Gdzie powstanie biurowiec MC55 Office?

Biurowiec MC55 Office powstanie w Białymstoku na działce u zbiegu ulic Bohaterów Monte Cassino i Wyszyńskiego w Białymstoku

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej