Majaland - park rozrywki pod Warszawą zaprasza. Cennik, godziny otwarcia

2023-06-08 22:45
Majaland
Autor: materiały prasowe Majaland Warszawa oferuje 26 atrakcji

Majaland to rodzinny park rozrywki, który powstał w podwarszawskiej miejscowości Góraszka. Miejsce jest niewątpliwą atrakcją dla fanów kreskówki o Pszczółce Mai. Dowiedz się jak kupić bilety do Majaland. W artykule również godziny otwarcia. Zobacz jaki jest park rozrywki w Góraszce pod Warszawą.

Spis treści

 1. Jaki jest Majaland pod Warszawą?
 2. Godziny otwarcia Majaland Góraszka
 3. Film z parku rozrywki Majaland
 4. Ile kosztują bilety 2023 do Majaland Góraszka? Gdzie je kupić?
 5. Jak dojechać do parku rozrywki Majaland Warszawa?
Majaland
Autor: majalandkownaty.pl Jett Fly w Majaland - atrakcja wznosząca się na wysokość 22 m, z możliwością sterowania przez pasażera

Jaki jest Majaland pod Warszawą?

Rodzinny park rozrywki Majaland dedykowany jest dla rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich, którzy chcą przenieść się do bajkowego świata Pszczółki Mai. Majaland Góraszka jest jednym z największych tego typu obiektów na Mazowszu. Poza atrakcjami na świeżym powietrzu, powstał całoroczny budynek o funkcjach rozrywkowych, o powierzchni 10 tys. m².

W Majaland jet około 26 atrakcji m.in. karuzela dinozaurów, karuzela motyli, miasteczko samochodowe, rollercoaster Wikingów, Sky Fly wznoszący się na wysokość 22 m, zjeżdżalnie wodne - Aqua Team Playground, place zabaw, kulki, teatr i wiele innych.

W Majaland powstała też strefa gastronomiczna, w której można się posilić m.in. Bar Wikingów, Restauracja Mai, Słodka Heidi.

Podobny park rozrywki już istnieje w Polsce. Powstał w miejscowości Kownaty, ale o tym więcej w dalszej części artykułu. Majaland w Góraszce jest zatem drugą lokalizacją w Polsce.

Zobacz też:

Park rozrywki Majaland to część Projektu Góraszka, czyli gigantycznego centrum handlowego w miejscowości Góraszka. Cały kompleks ma powstać na działce o powierzchni 28 ha. Ma być wielofunkcyjny i zajmie powierzchnię 77 tys. m², z możliwością rozbudowy w przyszłości. Na punkty rozrywkowe przeznaczono obszar 21 tys. m², pozostała część - 56 tys. m² zarezerwowana jest dla punktów usługowych i sklepów centrum handlowego Góraszka.

Całą inwestycję realizuje inwestor z grupy kapitałowej Auchan. Park rozrywki zbudowali - holenderski inwestor Momentum Capital oraz Plopsa Group oraz operator parku rozrywki Majaland Kownaty.

Czytaj więcej:

Może zainteresują Cię również inne atrakcje:

Godziny otwarcia Majaland Góraszka

Poszczególne dni tygodnia, godziny otwarcia sprawdź na stronie: www.majalandkownaty.pl/pl/godziny-otwarcia.

W wakacje 2023, przez cały lipiec i sierpień park rozrywki będzie otwarty bez względu na dzień tygodnia od 10.00 do 18.00

Film z parku rozrywki Majaland

Majalnd Góraszka pod Warszawą ma być bardzo podobny do tego w Kownatach, dlatego zachęcamy do obejrzenia filmu.

Ile kosztują bilety 2023 do Majaland Góraszka? Gdzie je kupić?

 • Bilet normalny dla osób o wzroście powyżej 1m: 129 zł
 • Bilet dla osób o wzroście pomiędzy 85 cm - 99 cm: 64,90 zł
 • Bilet normalny dla dzieci o wzroście poniżej 85cm: 0 zł (online), 1 zł (w kasie)
 • Bilet dla seniora 70+: 64,90 zł
 • Bilet dla osoby niepełnosprawnej lub kobiety w ciąży: 1099,90 zł
 • Bilet popołudniowy (bilety ważne w trzech ostatnich godzinach otwarcia): 84,90 zł
 • Parking:15 zł

Bilety można kupić TUTAJ

Jak dojechać do parku rozrywki Majaland Warszawa?

Park rozrywki Majaland powstał w miejscowości Góraszka, w gminie Wiązowna, tuż przy trasie ekspresowej S17 Warszawa-Lublin, w odległości około 15 km od Warszawy. Park rozrywki zajmuje teren dawnego lotniska Góraszka. Dojedziemy do niego wygodnie Południową Obwodnicą Warszawy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej