Kolejny biurowiec powstanie na Służewcu

2007-05-22 13:18
Nefryt
Autor: od GTC S.A. Nefryt

Globe Trade Centre szykuje się do rozpoczęcia kolejnej inwestycji na warszawskim Służewcu. Na skrzyżowaniu ulic Wołoskiej i Rodzin Hiszpańskich stanie trzeci już biurowiec-Nefryt.

Biurowiec nie tylko swoją formą i standardem wyposażenia będzie nawiązywać do swoich sąsiadów. Projekt architektoniczny, tak jak wcześniejszy pomysł powstał w tej samej pracowni. Architekci z pracowni JEMS stworzyli bliźniacze rozwiązania techniczne. Ponownie zestawili ze sobą szkło, aluminium i drewno. Unikalna jest również przeszklona fasada, która poprzez natężenie naturalnego światła zwiększać ma komfort pracy.

Nefryt będzie większy od swoich poprzedników. Powstanie na działce liczącej 7,5 tys. mkw. W ofercie znajdzie się 15 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A. Obiekt będzie miał siedem pięter. Za najem odpowiadać będą agencje nieruchomości: CB Richard Ellis i Cushman&Wakefield. Inwestycja ruszyła na początku 2007 roku. Oddanie do użytku budynku zaplanowano na 2008 rok.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej