Już wkrótce II etap Poleczki Business Park

2010-04-29 12:19
Poleczki Business Park
Autor: Kostrzewa PR Do dyspozycji najemców i ich gości, inwestor odda łącznie w całym obiekcie ponad 3 tys. miejsc postojowych dla aut, usytuowanych przed budynkami, w garażu podziemnym oraz w planowanym wolnostojącym parkingu wielopoziomowym.

W związku z dużym zainteresowaniem Poleczki Business Park ze strony najemców i dynamiczną jego komercjalizacją, inwestorzy zdecydowali się przyspieszyć realizację projektu. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa drugiej fazy.

Inwestorzy Poleczki Business Park planują rozpocząć budowę kolejnego etapu jesienią br. Czteropiętrowe budynki (B1 i C1) zaprojektowane przez pracownię RKW, zaoferują łącznie 21 tys. m2 powierzchni biurowej. Według planów druga część inwestycji ma zostać oddana do użytku pod koniec 2011 roku. Całość zostanie ukończona do końca roku 2017.

Poleczki Business Park to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Projekt jest realizowany etapami przez UBM Realitaetenentwicklung AG oraz CA Immo International przy ulicy Poleczki – na południowych obrzeżach Mokotowa, w pobliżu warszawskiego portu lotniczego Okęcie.

Cały kompleks tworzą szereg budynków biurowych, hotel, zaplecze logistyczne oraz wolnostojący budynek parkingowy. Pierwsi najemcy wprowadzą się do inwestycji już z początkiem czerwca br. Kolejni użytkownicy będą sukcesywnie zajmować dwa pierwsze budynki, na które składa się 38 tys. m2 powierzchni biurowej i 7 tys. m2 powierzchni usługowej.

ZOBACZ KONIECZNIE: WIĘCEJ INFORMACJI o projekcie Poleczki Business Park! - TUTAJ

W pobliżu budowy powstają dwie drogi ekspresowe S-2 i S-7, łączące lotnisko z ulicą Puławską i Marynarską. Natomiast ulica Poleczki została już zmodernizowana i połączona z lotniskiem za pomocą nowego wiaduktu. Poleczki Business Park jest dogodnie skomunikowane trzema liniami autobusowymi, dzięki którym w krótkim czasie można dotrzeć do stacji metra Imielin lub Wilanowska, a stamtąd w ciągu kilkunastu minut do Śródmieścia.
Pierwsza faza Poleczki Business Park jest obecnie wynajęta w ponad 80%.

ZOBACZ KONIECZNIE prezentację filmową projektu - TUTAJ

Poleczki Business Park
Autor: Kostrzewa PR W Poleczki Business Park miała miejsce największa transakcja najmu ubiegłego roku – Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa podpisała, za pośrednictwem Kancelarii Brochocki, umowę na wynajem 16,5 tys. m kw. powierzchni biurowej.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej