Hotel Narvil Conference & Spa. Wyjątkowy hotel w Serocku

2013-02-26 15:10
Hotel Narvil pod Warszawą
Autor: Budimex Narvil Conference & Spa. Nowoczesny hotel w Serocku

Narvil Conference & Spa to nowoczesny hotel w Serocku, zlokalizowany 40 km od centrum Warszawy. Na terenie hotelu Narvil znajduje się centrum kongresowo-konferencyjne, które dysponuje 32 salami. Największa z nich pomieści nawet 1000 osób. W 4-gwiazdkowym hotelu pod Warszawą dostępnych jest 330 pokoi, do dyspozycji gości jest zaplecze rekreacyjno-sportowe, a także centrum SPA. Projektanci hotelu harmonijnie wtopili nowoczesną bryłę budynku w otaczającą przyrodę.

4-gwiazdkowy Hotel Narvil Conference & Spa powstał w Serocku, w odległości 40 km od centrum Warszawy. W hotelu dostępnych jest ponad 330 pokoi, nowoczesne centrum kongresowo-konferencyjne z 32 salami konferencyjnymi, a także centrum SPA. Przestrzeń konferencyjna w hotelu to ponad 4000 tys. mkw.

Hotel Narvil został oddany do użytku w czerwcu 2012 roku. Realizacja inwestycji trwała dwa lata. Generalnym wykonawcą obiektu była firma Budimex.

Projekt hotelu w Serocku przygotowała pracownia KM Rubaszkiewicz. Projektantom udało się harmonijnie wtopić nowoczesną bryłę budynku w otaczającą przyrodę. Hotel zaprojektowany został w oparciu o naturę. Nawiązuje do niej architekturą, designem, materiałami użytymi wewnątrz obiektu, a także rozwiązaniami technicznymi. W każdym elemencie można tu odnaleźć inspiracje czerpane z natury i przyrody. Nazwa hotelu – Narvil – nawiązuje do położenia obiektu nad rzeką Narew. Nazewnictwo poszczególnych sal konferencyjnych również związane jest z naturą i wodą: Kongo, Missisipi, Nil. W hotelu Narvil dużo jest  przeszkleń, co oznacza że obiekt jest bardzo dobrze doświetlony.

Koncepcja bryły budynku oparta jest na otaczających drzewach. Motywem głównym jest ściana organiczna - połączenie szklanej elewacji z elementami murowanymi, wykonanej w dynamicznej, krzyżującej się formie. Ta swoboda formy to także nawiązanie do natury wokół hotelu. Zgeometryzowana fasada, przywodząca na myśl konary i korzenie drzew, przenika przez obiekt, zapewniając we wnętrzach interesującą grę światłocienia. Koronę budowli wieńczy naturalna zieleń, a całość bryły odbija się w wodzie lub wtapia się w park w zależności od kierunku patrzenia.

Narvil to nowoczesny i luksusowy hotel pod Warszawą. Zadbano o spokój gości, odpowiednią atmosferę i klimat. Wokół lasy, stare lipy, woda Narwi. I cisza. Każdy luksusowy obiekt, szczególnie ten, w którym się wypoczywa, musi zapewnić odpowiednią ciszę i spokój gościom. By osiągnąć ten efekt zastosowano akustyczne sufity podwieszane marki Rockfon m.in. w częściach ogólnodostępnych, w poszczególnych apartamentach i salach konferencyjnych.

– Podwieszane sufity z wełny mineralnej to najbardziej efektywny sposób, by osiągnąć odpowiednią akustykę wnętrz. Pochłaniają nadmierny hałas, obniżają czas pogłosu, i poprawiają zrozumienie mowy – mówi Andrzej Skrzypczak, dyrektor sprzedaży w Rockfon

Narvil. Hotel pod Warszawą
Autor: Rockfon W hotelu Narvil znajduje się nowoczesne centrum konferencyjno-kongresowe. Największa sala liczy 1600 mkw. i pomieści ok. 1000 osób
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej