Hotel B&B w Toruniu już gotowy

2010-07-05 12:02
Hotel B&B w Toruniu
Autor: Mariusz Murawski

Pierwszy w Polsce hotel francuskiej marki B&B jest już gotowy na przyjęcie gości, a dla klientów korporacyjnych została przygotowana specjalna oferta w formie 'Dni Otwartych Pokoi Hotelowych'.

Swoje pokoje dla pierwszych gości otworzył w Toruniu hotel francuskiej sieci B&B. Od ponad 20 lat marka B&B charakteryzuje się wysoką jakością oferowanych usług i przyjaznymi cenami. Firma posiada ponad 215 dwugwiazdkowych hoteli typu Bed & Breakfast na terenie Francji, Niemiec, Włoch i Portugalii. Toruński hotel jest pierwszą inwestycją sieci w Polsce.

Zarówno lokalizacja jak i wyposażenie obiektu sprawiają, iż oferta toruńskiego hotelu skierowana jest tak do turystów biznesowych jak i indywidualnych. Ideą marki B&B jest odejście od pozbawionych życia sieciowych hoteli 'klasy ekonomicznej'.

- Toruński hotel B&B łączy w sobie zalety hotelu sieciowego z klimatem dostosowanym do miasta, w którym się znajduje. - powiedział dyrektor toruńskiego hotelu, Michał Rzeźnik.

Dodatkowe atuty to przystępna cena oraz standard usług zdecydowanie przewyższający oczekiwania wobec hotelu klasy ekonomicznej. Hotel oferuje przestronne i komfortowo wyposażone pokoje, bezprzewodowy Internet dostępny za darmo w pokojach oraz na terenie hotelu.

ZOBACZ TAKŻE: Rynek hotelowy polskiego wybrzeża

Hotel B&B w Toruniu
Autor: Mariusz Murawski Aby poznać indywidualne potrzeby potencjalnych klientów w hotelu organizowane będą już w lipcu „Dni Otwarte Pokoi Hotelowych” dla gości korporacyjnych, podczas których przedstawiona zostanie oferta hotelu, pokazane będą pokoje, odbędzie się też degustacja śniadania.

- Będąc częścią sieci B&B prowadzimy również działania dbające o środowisko naturalne oraz o społeczność lokalną, która jest naszym otoczeniem biznesowym. - dodaje Michał Rzeźnik.

Marka B&B podchodzi indywidualnie do potrzeb klientów troszcząc się o ich wygodę w podróży:

- Będzie to świetna okazja aby zapoznać się z opinią naszych potencjalnych klientów na temat hotelu. Ponieważ oferta skierowana jest do firm z całej Polski organizowane przez nas 'Dni Otwartych Pokoi Hotelowych' przyczynią się również do promocji miasta oraz regionu. - mówi Michał Rzeźnik.

Hotel znajduje się na skrzyżowaniu ul. Szumana i Wałów gen. Sikorskiego. Toruński hotel jest obiektem w pełni klimatyzowanym. Do dyspozycji gości są 93 jedno- i dwuosobowe, wyciszone pokoje z łazienkami. Każdy z nich jest wyposażony w nowoczesny, płaski telewizor i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łączna liczba dostępnych w hotelu miejsc noclegowych wynosi 186. Wydzielona jest również przestrzeń dla osób palących i niepalących, a na zmotoryzowanych klientów czeka 31 miejsc parkingowych. Hotel jest również przyjazny dla rodzin z dziećmi oraz dla osób niepełnosprawnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej