Hotel B&B w Toruniu już gotowy

2010-07-05 12:02
Hotel B&B w Toruniu
Autor: Mariusz Murawski

Pierwszy w Polsce hotel francuskiej marki B&B jest już gotowy na przyjęcie gości, a dla klientów korporacyjnych została przygotowana specjalna oferta w formie 'Dni Otwartych Pokoi Hotelowych'.

Swoje pokoje dla pierwszych gości otworzył w Toruniu hotel francuskiej sieci B&B. Od ponad 20 lat marka B&B charakteryzuje się wysoką jakością oferowanych usług i przyjaznymi cenami. Firma posiada ponad 215 dwugwiazdkowych hoteli typu Bed & Breakfast na terenie Francji, Niemiec, Włoch i Portugalii. Toruński hotel jest pierwszą inwestycją sieci w Polsce.

Zarówno lokalizacja jak i wyposażenie obiektu sprawiają, iż oferta toruńskiego hotelu skierowana jest tak do turystów biznesowych jak i indywidualnych. Ideą marki B&B jest odejście od pozbawionych życia sieciowych hoteli 'klasy ekonomicznej'.

- Toruński hotel B&B łączy w sobie zalety hotelu sieciowego z klimatem dostosowanym do miasta, w którym się znajduje. - powiedział dyrektor toruńskiego hotelu, Michał Rzeźnik.

Dodatkowe atuty to przystępna cena oraz standard usług zdecydowanie przewyższający oczekiwania wobec hotelu klasy ekonomicznej. Hotel oferuje przestronne i komfortowo wyposażone pokoje, bezprzewodowy Internet dostępny za darmo w pokojach oraz na terenie hotelu.

ZOBACZ TAKŻE: Rynek hotelowy polskiego wybrzeża

Hotel B&B w Toruniu
Autor: Mariusz Murawski Aby poznać indywidualne potrzeby potencjalnych klientów w hotelu organizowane będą już w lipcu „Dni Otwarte Pokoi Hotelowych” dla gości korporacyjnych, podczas których przedstawiona zostanie oferta hotelu, pokazane będą pokoje, odbędzie się też degustacja śniadania.

- Będąc częścią sieci B&B prowadzimy również działania dbające o środowisko naturalne oraz o społeczność lokalną, która jest naszym otoczeniem biznesowym. - dodaje Michał Rzeźnik.

Marka B&B podchodzi indywidualnie do potrzeb klientów troszcząc się o ich wygodę w podróży:

- Będzie to świetna okazja aby zapoznać się z opinią naszych potencjalnych klientów na temat hotelu. Ponieważ oferta skierowana jest do firm z całej Polski organizowane przez nas 'Dni Otwartych Pokoi Hotelowych' przyczynią się również do promocji miasta oraz regionu. - mówi Michał Rzeźnik.

Hotel znajduje się na skrzyżowaniu ul. Szumana i Wałów gen. Sikorskiego. Toruński hotel jest obiektem w pełni klimatyzowanym. Do dyspozycji gości są 93 jedno- i dwuosobowe, wyciszone pokoje z łazienkami. Każdy z nich jest wyposażony w nowoczesny, płaski telewizor i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łączna liczba dostępnych w hotelu miejsc noclegowych wynosi 186. Wydzielona jest również przestrzeń dla osób palących i niepalących, a na zmotoryzowanych klientów czeka 31 miejsc parkingowych. Hotel jest również przyjazny dla rodzin z dziećmi oraz dla osób niepełnosprawnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej