Galeria Rumia – otwarcie jeszcze w tym roku

2009-05-26 11:20
Galeria Rumia
Autor: Polimeni International

Polimeni International przygotowuje się do otwarcia kolejnej galerii handlowej – Galerii Rumia. Otwarcie zostało zaplanowane na listopad tego roku.

Obiekt powstaje w centrum miasta, na terenie dawnej garbarni, w rejonie ulic Sobieskiego, Sabata i Hanki Sawickiej. Projekt wielopoziomowej galerii o powierzchni całkowitej 39 tys. mkw. powstał w pracowni Woźniak Projekt. Obecnie trwają zaawansowane prace budowlane, które rozpoczęły się w lutym 2008 r. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Korporacja Budowlana Doraco. 

Wśród sklepów, które obecne będą w centrum handlowym znajdą się delikatesy Delima, salony należące do grupy LPP – Reserved, Cropptown, Mohito, sklepy marek Cubus, Cache Cache, Intenso She, Oxide, Pawo, Moodo, Tiffi, Benetton, Big Star, Sanpellegrino, C&A i inne. Wśród najemców znajdą się także drogerie: Natura i Marionnaud, Vision Express, Apart, Wojas, Vobis, Komputronik. Ofertę uzupełnią punkty usługowe: apteka, biuro podróży, sklepik prasowy, salon fryzjerski, operatorzy sieci GSM oraz punkty gastronomiczne.

W październiku 2008 r. deweloper otworzył galerię w Słupsku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej