Echo Investment ma pozwolenie na budowę Outlet Park Szczecin

2011-05-24 12:10
Outlet Park Szczecin
Autor: Echo Investment SA Powierzchnia najmu w Outlet Park Szczecin wyniesie ok. 23 tys. mkw. Pierwszy z trzech etapów zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2011 r.

Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na budowę centrum wyprzedażowego Outlet Park Szczecin.

Echo Investment jest właścicielem położonego w dzielnicy Prawobrzeże, funkcjonującego centrum handlowego przy ul. Struga, które po przebudowie będzie pełniło funkcję centrum wyprzedażowego. Outlet Park Szczecin będzie miał ok. 24 000 mkw. powierzchni najmu. Centrum zostanie zrealizowane w dwóch etapach.

Zobacz także: Echo Investment buduje biurowiec Aquarius Business House

W ramach pierwszego etapu powstanie część „outlet”, a w niej ok. 70 lokali handlowych, wielosalowe kino Helios, supermarket i sklep elektroniczny. W drugiej fazie obiekt zostanie powiększony o około 60 kolejnych sklepów.

- Proces komercjalizacji przebiega bardzo dobrze, na chwilę obecną wynajęte jest blisko 50 proc. powierzchni. Toczą się kolejne rozmowy, głównie z firmami, które zainteresowane są lokalami o dużej powierzchni - mówi Tomasz Domoń, Leasing Manager z Działu Centrów Handlowych Echo Investment, odpowiedzialny za proces komercjalizacji projektu, która prowadzona jest przy współpracy CB Richard Ellis.

W Outlet Park swoją ofertę zaprezentuje docelowo blisko 130 najemców. Oddanie do użytku pierwszego etapu inwestycji planowane jest na początek 2012 roku.

Za koncepcję architektoniczną obiektu odpowiada pracownia architektoniczna Vsf - Creative, natomiast projekt budowlany wykonała pracownia STUDIO A4 ze Szczecina.

 

Outlet Park Szczecin
Autor: Echo Investment SA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej